Gruppal En İyi Tatil Videosunu Seçiyor!

Son Güncelleme Tarihi

Düşlediğiniz tatillerin doğru adresi sloganıyla online turizm sektörüne yön veren Gruppal tur şirketi, tatilde çektiğiniz videoları ödüllendiriyor.

Tatil anılarınız bir köşede kalmasın, size yeni tatillerin kapısını açsın istiyorsanız siz de hemen tatil videonuzu #gruppal ve #tatilveben hashtagleri ile paylaşın, çift kişilik Selanik Kavala turu kazanma fırsatı yakalayın.

Nasıl Katılacaksınız?

Telefondan, kameradan, fotoğraf makinesinden… Nereden çekmiş olursan ol elindeki tatil videonu sosyal medya hesaplarından #gruppal ve #tatilveben hashtagleri ile paylaş ve yarışmaya katılmaya hak kazan! Çelebi Alper, Çok Okuyan Çok Gezen, Geziyorum.net ve Uzakrota’nın birlikte karar vereceği ayın en iyi tatil videosu seninki olsun, çift kişilik Selanik Kavala turu kazan! Profilinin herkese açık olması ve Gruppal sosyal medya hesaplarını takip etmen gerektiğini unutma! Detaylar yarışma sayfasında: https://www.gruppal.com/tatil-ve-ben

Tatil videolarının sana yeni tatillerin kapısını açacağını söylesek ne dersin?
Haydi durma, videonu paylaş tatili kap!

Kazanamadım Diye Üzülme…

Paylaştığı videosu “en iyi tatil videosu” seçilmeyenler üzülmesin! Yıl boyunca sürecek olan yarışmada her ay kazanma hakkınız var! Yeter ki yeni ve eğlenceli videolar yüklemeye, paylaşmaya devam edin. Gruppal Tatil Jürisi sizi de tatile götürebilir!

Gruppal Hakkında

2010 yılı Aralık ayında kurulan Gruppal, TÜRSAB A grubu seyahat acentasıdır. Başta yurtdışı turlar olmak üzere; kültür turları, günübirlik geziler, gemi turları ve Kıbrıs paketlerini geniş ürün yelpazesi ve avantajlı koşullar ile seyahat severlere online olarak sunan gruppal.com, Türkiye’nin önde gelen seyahat platformudur. Gruplara özel turlar ile kurumsal seyahat ihtiyaçlarınız için de yine en uygun alternatifleri gruppal.com‘da bulabilirsiniz.