Banyo+Mutfak Dergisinin 119’uncu sayısı yayımlandı

Banyo+Mutfak Dergisinin 119'uncu Haziran-Temmuz sayısı çıktı.

1996 yılından beri banyo, mutfak ve seramik sektörünü buluşturma görevini başarıyla sürdüren Banyo+Mutfak Dergisinin 119’uncu Haziran-Temmuz sayısı çıktı. Bu sayıda banyo, mutfak, armatür ve kaplama trendlerine geniş yer verildi.

Yenilenen tasarımı, daha güçlü içeriği ve sürekli geliştirilen hedef kitlesi ile Banyo+Mutfak Dergisi sektörün en güçlü ve köklü yayın organı olma iddiasını 22’inci yılında da sürdürüyor.

Yapı profesyonellerinin yirmi iki yıldır tercih ettiği tek dergi olan Banyo+Mutfak; sektörden haberler, röportajlar, yeni ürünler, yeni markalar, yeni mağazalar, tarz, trend, stil, mimar, içmimar, tasarımcı, yenilik, Ar-Ge, üretim teknolojileri, dosya, makale, görüş, yorum ve araştırma konusunda kaynaktır. Banyo+Mutfak dergisi, içerik ve yirmi iki yıllık altyapısı ile sektöre farklı bir bakış açısı katıyor.

Sektörün en eski ve başarılı dergisi Banyo+Mutfak; özel röportajları, zengin içeriği ve sektörün önde gelen markalarıyla 1996 yılından beri yayın hayatına devam etmektedir. www.banyomutfak.com.tr sayfamızdaki digital kopyasında dergiyi tercih eden yerli ve yabancı markaları görebilirsiniz.  Dergi 16.000 adet tirajı haricinde web, facebook ve instagram sayfaları ile geniş kitlelere ulaşmakta. www.banyomutfak.com.tr adresinden derginin 2010’dan beri yayınlanan tüm sayılarına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Banyo+Mutfak Dergisi 119’uncu sayısının kapağı.

SERFED, SERSA, SERKAP, TİMDER, MUDER 

Trendler, stil ve tarz gibi lifestyle başlıkları altında; A ve B gelir grubundaki son kullanıcıya hitap eden konuları bulabilirsiniz. Röportajlar ve Dosya başlığı altında; SERFED, SERSA, MUDER üyelerinin haberlerini görebilirsiniz. Alışveriş ve Kısa Haberler başlığımız da; yeni açılan mağazaların haberlerini, atamaları, sektörden güncel gelişmeleri bulacaksınız. Tasarımcı, tarz, mimar ya da içmimar disiplin başlığımız altında ise; yerli ve yabancı tasarımcı ve ürünlerini, mimarlık ve iç mimarlık ofislerinin yaptığı projeleri görebilirsiniz.

Yapı sektöründe yer alan tüm sektörlere yer vermek için oluşturulan Sektörden başlığı altında; yapı sektörüne tedarikçilik yapan firmaların haberleri yer alıyor.

Banyo+Mutfak Dergisinin çoğunluğu mimar ve iç mimarlar, tasarımcılar, dekorasyon ve yapı sektörü profesyonelleri, toplu konut ve lüks konut inşaatı satın alma yetkilileri, nihai tüketiciden oluşan okuyucu profili, A ve B gelir grubu içinde yer almaktadır.

Sektörün seçkin yayın organı Banyo+Mutfak’ta sizde haber ve reklamlarınız ile yer almak için iletişime geçin.

Sosyal medya hesapları;
Facebook:  @banyomutfakdergisi
Instagram: @banyomutfakonesmedia
www.banyomutfak.com.tr

Derginin künyesi:
Banyo Mutfak Dergisi Yazı İşleri Müdürü Yaşar ÇELİK
Tel: 0533 566 45 15
yasar.celik@outlook.com
www.banyomutfak.com.tr

Banyo Mutfak Dergisi Reklam ve Projeler Direktörü M. Hakan KICIKOĞLU
Tel: 0532 522 27 27
hakan@boyut.com.tr
www.banyomutfak.com.tr