Bodrum The Bo Viera’dan açıklama

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca önce mühürlenen sonra da kaçak bölümleri yıkılan Bodrum Gündoğan’daki The Bo Viera projesinin yatırımcısı Besa Marin Turizm İşletmeleri A.Ş. bir duyuru yayımladı.

Besa Marin Turizm İşletmeleri A.Ş. tarafından yayımlanan duyuruda, son dönemde görsel ve yazılı basın ile internette çıkan “Bodrum The Bo Viera Projesi ile ilgili olarak 2. kısımda izinsiz ve ruhsatsız olarak inşaata devam edildiği” yönündeki haberlere ilişkin açıklamalarda bulunuldu.

HABER ÖNERİSİ:

The Bo Viera projesinin perde arkası

Bodrum’daki The Bo Viera projesine yargıdan vize çıktı

Bodrum’da bir proje daha mühürlendi

Besa Marin Turizm İşletmeleri A.Ş. tarafından yayımlanan duyuru şöyle:

DUYURU

Son zamanlarda görsel ve yazılı basın ile internette çıkan haberlerde Şirketimiz Bodrum The Bo Viera Projesi ile ilgili olarak 2. kısımda izinsiz ve ruhsatsız olarak inşaata devam edildiği yönünde haberler yer almaktadır.

Öncelikle belirtmek gerekir ki; “Bodrum The Bo Viera” projemiz ile ilgili olarak inşaat sahasının tamamında birinci kısımdaki imalatların projeye uygun hale getirilmesi dışında hiçbir inşa faaliyeti yürütülmemektedir. Bu kapsamda ikinci kısımda bulunan iş makinası sadece ve sadece birinci kısımdaki ulaşılamayan yerlere malzeme nakli yapmaktadır.

Basın kurum ve kuruluşları başta olmak üzere tüm kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla,

BESA MARİN TURİZM İŞLETMELERİ A.Ş.

The Bo Viera Projesi’nin patronu Salih Bezci: Geçer gider dedim