Hakkımızda

Turizm ve seyahat gazetesi www.turizmgunlugu.com, Çelik Turizm Yayıncılık Ve Reklam Hizmetlerine bağlı olarak 5187 sayılı Basın kanunun 7. maddesi gereğince, internet haber sitesi olarak yayın yapmaktadır. Yasal bildirimler için: yasar.celik@outlook.com – iletisim@turizmgunlugu.com adreslerine başvurabilirsiniz.

Turizm Günlüğü: Türkiye’nin Güncel Turizm Haberleri ve Seyahat Sektöründeki Son Dakika Gelişmeleri Kaynağı

Yaşar Çelik tarafından 2016 yılında kurulan Turizm Günlüğü, sadece turizm ve seyahat haberlerini takipçilerine sunmakla kalmaz, aynı zamanda dijital pazarlama araçları ile markalara da değer katmaktadır.

Sektöre Yön Veren Turizm Günlüğü: 10 Milyon Turizm Tutkununun Tercihi

Turizm ve seyahat sektörüne yön veren lider dijital medya platformlarından biri olan Turizm Günlüğü, her yıl yaklaşık 10 milyon turizm ve seyahat meraklısı tarafından ziyaret edilmektedir.

Türkiye’nin Güvenilir ve Etkin Turizm Haber Kaynağı

Alanında en etkili, güvenilir haber kaynağı olan ve sektöre yön veren Turizm Günlüğü, özel ve dosya haberleriyle son trend gelişmeleri okuyucularıyla paylaşıyor.

Turizm Günlüğü’nün Büyüme Hikayesi: Türkiye’nin Köklü Turizm Haber Sitesi turizmdebusabah.com’u Satın Alma

Küresel Turizm Yayıncılığında Genişleyen Bir Odak Noktası

2018 yılında Türkiye’nin en köklü ve en çok okunan turizm haber sitesi turizmdebusabah.com‘u satın alan Turizm Günlüğü, küresel turizm yayıncılığı odağını genişletmiştir.

Dijital Pazarlama ve İletişim Hizmetleri

Turizm Günlüğü, markalar ve bireylere özelleştirilmiş dijital pazarlama ve iletişim hizmetleri sunan bir ajans işlevi de görür. Linkedin, Instagram, Facebook, Twitter ve YouTube gibi lider sosyal medya ve dijital platformlarda etkili bir biçimde kendilerini ifade etmelerine imkan sağlamak için özgün pazarlama ve iletişim kampanyaları oluşturuyoruz.

Turizm Sektörünün Sesi Olmak

Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Çelik, Turizm Günlüğü’nün turizm sektörünün haberleşme platformu olma hedefini belirtirken, “2016 yılında, WordPress ve SEO uyumlu altyapımızla okuyucularımıza merhaba dedik. İlkeli yayıncılık anlayışımız ve nitelikli haberlerimiz ile turizm sektörünün, turizmcilerin ve seyahat tutkunlarının sesi olmayı hedefliyoruz,” diyor.

Turizm Günlüğü, haberlerinde herhangi bir inancı ya da görüşü öne çıkarmadan, herkesi kapsayan bir yayın politikası izler. Bu politikası, dosyaları ve söyleşileri ile Türkiye’nin tüm kesimlerinden güven kazanmış bir platform olarak öne çıkmıştır.

Kısa sürede en çok referans alınan medya mecralarından biri haline gelen Turizm Günlüğü, Türkiye’de bağımsız turizm gazeteciliğinin kurumsallaşması yolunda ciddi projelerden birini gerçekleştirerek yayınlarına devam ediyor.

Sektördeki gelişmeler ve konjonktürel duruma bağlı olarak bazı dönemlerde aylık 1 milyon trafiği aşan turizmgunlugu.com, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen turizm haber sitesi olarak bilinir.”

Çok Boyutlu Turizm Platformu: Web Yayıncılığı, E-Dergi ve Basılı Dergiler

turizmgunlugu.com, turizm ve seyahat sektöründeki en son gelişmeleri kapsayarak, güncel bilgileri takipçileriyle paylaşmayı hedefler.

Turizm Günlüğü ayrıca, firmalara broşür, katalog, ve hem basılı hem dijital dergi hizmetleri sunar, bu şekilde sektördeki bilgi akışını çok yönlü bir şekilde destekler.

İmtiyaz Sahibi: Çelik Turizm Yayıncılık ve Reklam Hizmetleri
İstanbul Ticaret Odası Üyesidir. Ticaret Sicil No: 95195-5

Genel Yayın Yönetmeni: Yaşar Çelik
Adres: Valide-i Atik Mah. Duduoğlu Sok. No:12/8 Üsküdar/İstanbul Tel:+90 533 566 45 15
E-Posta: iletisim@turizmgunlugu.com

İş birliklerimiz ve sponsorluklarımız

– 3 yıl üst üste Uzakrota Travel Summit basın sponsorluğu

– 3 yıl üst üste Travel Turkey İzmir Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresi barter iş birliği

– Sitemizde yer alan hazır görüntüler Depositphotos‘a aittir.

Turizm Günlüğü

Turizmgunlugu.com, sektörün doğru, hızlı ve güvenilir bilgi kaynağı olarak her gün 50 bin okuyucuya ve 20.000 profesyonel aboneye mail yoluyla ulaşır. Haberler, yorumlar, analizler ve değerlendirmelerle Turizm Günlüğü, turizm sektörünün nabzını tutar. Ayrıca Facebook, Twitter, LinkedIn ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında da aktif bir şekilde izlenir.

Otel ve Tatil Rehberi

Turizm Günlüğü, Türkiye’nin seçkin otellerini ve tatil bölgelerini her ay 1 milyondan fazla okuyucuya ve 70 farklı ülkedeki ziyaretçiye ulaştırır. Bu platform, tatil kararı verme sürecinde birçok okuyucu için başvurulan bir kaynaktır.

Gastronomi

Gastronomi kategorimiz, horeca sektöründeki yenilikleri yakından izler ve yiyecek-içecek sektörünün referans noktası haline gelir.

Tedarikçiler İçin Ürün ve Hizmet Kaynağı

Turizmgunlugu.com, günde 30 bin ziyaretçiye ev sahipliği yaparak, geniş kapsamlı içeriği ile yıl boyunca 24 saat aktif bir fuar ortamı sunar.

7/24 Güncel Haber Kaynağı

Turizm Günlüğü, Türkiye ve dünya genelindeki turizm gelişmelerini 7/24 okuyucularıyla paylaşır, sektörün canlı ve güncel kalmasına katkı sağlar.

 

Turizm Günlüğü, dünya devi EMIS’in içerik ortağı oldu

HABER VE YORUMLARDAKİ YASAL SORUMLULUK

YAYIN İLKELERİ – BROADCASTING PRINCIPLES

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Turizmgunlugu.com Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Turizmgunlugu.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan ilgili yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin – Legal Notices

Turizmgunlugu.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz zaman zaman 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı”, zaman zaman ise “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

İlgili yasaya göre; site yönetiminin yer sağlayıcı sıfatını haiz olduğu içerikler bakımından, hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri iletisim@turizmgunlugu.com adresinden ulaşabilirler.

Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Turizmgunlugu.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Turizm Günlüğü haber editörleri ve yazarları, yazdıkları yazılarından sorumludur.
Haber altlarında “Facebook Yorumları Eklentisi” üzerinden yapılan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazar yazılarından ve kullanıcı yorumlarından Turizm Günlüğü sorumlu tutulamaz.