Künye

İmtiyaz Sahibi
Çelik Turizm Yayıncılık ve Reklam Hizmetleri adına Yaşar Çelik

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Sahra Gülal (sahra@@turizmgunlugu.com)

Genel Yayın Koordinatörü
Mustafa Cem Bişkin (cem.biskin@turizmgunlugu.com)

Reklam Grup Müdürü
Nuray Artış (nuray@turizmgunlugu.com)

Tasarım
Berkant Aşık

Yönetim Yeri
Valide-İ Atik Mah. Duduoğlu Sk. 12/ 8
Üsküdar/İstanbul

Telefon
Whatsapp hattı: 0 533 566 45 15

E-posta

iletisim@turizmgunlugu.com

Turizm ve seyahat gazetesi www.turizmgunlugu.com, Çelik Turizm Yayıncılık Ve Reklam Hizmetlerine bağlı olarak 5187 sayılı Basın kanunun 7. maddesi gereğince, internet haber sitesi olarak yayın yapmaktadır. Yasal bildirimler için: yasar.celik@outlook.com – iletisim@turizmgunlugu.com adreslerine başvurabilirsiniz.

YAYIN İLKELERİ – BROADCASTING PRINCIPLES

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Turizmgunlugu.com Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Turizmgunlugu.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan ilgili yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin – Legal Notices

Turizmgunlugu.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz zaman zaman 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı”, zaman zaman ise “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

İlgili yasaya göre; site yönetiminin yer sağlayıcı sıfatını haiz olduğu içerikler bakımından, hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri iletisim@turizmgunlugu.com adresinden ulaşabilirler.

Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Turizmgunlugu.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.