Veli Çilsal: 2017 bence çok sürpriz bir yıl olacak!

Veli Çilsal Anı Tur

Last Updated on 1 Şubat 2017 by Yaşar Çelik

İndirimli tatil denince akla gelen ve tatilini en uygun fiyata almak isteyenlerin dört gözle beklediği 2017 Erken Rezervasyon Kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Erken rezervasyon, yaz tatilinde gideceği otellere seyahat zamanından önce rezervasyon yaptırmak tatilseverlere ciddi avantajlar sağlıyor.

Anı Tur Yönetim Kurulu Başkanı Veli Çilsal: 2017 Bence Çok Sürpriz Bir Yıl Olacak

2017 Erken Rezervasyon Dönemini değerlendiren Çilsal konuyla ilgili görüşlerini şu sözlerle belirtti:
“2017’nin turizm sektörü açısından verimli, kazançlı ve pozitif bir yıl olacağını umuyorum. Erken rezervasyon fırsatlarının satışları olumlu etkilediğini ilk aylara ait raporlarda görebiliyoruz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da hem hizmet çeşitliliği hem de sunduğumuz hizmetlerin kalitesinin artırılması konularında çok çalışıyoruz.” diyen Veli Çilsal sözlerini şöyle sürdürdü:

“2017’ye ilişkin olumlu veriler, erken rezervasyon taleplerinde kendini göstermeye başladı. Erken rezervasyon kampanyalarımızda şimdiden yüzde 20-25 öndeyiz.Türkiye her bölgesiyle ayrıcalıklı bir tatil ülkesi; güneş, kum, deniz herşey var ülkemizde. Ben 2017 yılının tüm sektör ve Anı Tur özelinde çok başarılı bir yıl olacağını düşünüyorum.”

Erken Rezervasyon Fırsatları Anı Tur’da!

Erken rezervasyon dönemi yılın en güzel tatilini dilediği tarihte yapmak isteyenlere önemli avantajlar sunuyor. Yaz sezonu için tatil planları yapıyorsanız erken rezervasyon dönemiyle birlikte aylar öncesinden gitmek istediğiniz tatil bölgelerindeki otelleri araştırabilir, bütçenize uygun otelde yerinizi hemen ayırtabilirsiniz.
Turizm sektöründe 31 yıllık geçmişe sahip olan Anı Tur erken rezervasyon döneminde %50’ye varan indirim ve 9 aya kadar taksit imkânı sunuyor.

Anı Tur,erken rezervasyon yaptıran misafirlerine iptal iade imkanı da sunmakta.Bu hizmet sayesinde Anı Tur misafirleri rezervasyon yaptırırken iptal iade sigortası alarak, giriş gününe 72 saat kala ön koşulsuz ve kesintisiz olarak otel rezervasyon işlemlerini iptal edebiliyorlar.