Seyahat etmek isteyenler için dünyanın her noktasını yakınlaştıyor

Last Updated on 6 Mart 2017 by Yaşar Çelik

Değişim ve gelişimin adresi olma adına önemli projelere imza atan Vizyon Grup, seyahat etmek isteyenler için dünyanın her noktasını yakınlaştırıyor. Bugüne kadar yıllık ortalama 10.000 kişi için yurt içi ve yurt dışı kültür turları, iş adamlarına yönelik yurt dışı seyahat hizmetleri, kurumsal firmaların event, lansman, tanıtım ve fuar organizasyonlarının tüm süreçlerini yöneten Vizyon Grup, yüzde 100 müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışıyor.

Sürdürülebilirlik bakış açısıyla tam 27 yıldır turizm sektöründe hizmet veren Vizyon Grup, misafirleri için uzakları yakınlaştırıyor.

Vizyon Turizm- Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çizmeci

Vizyon ile Dünya’nın her noktası artık çok yakın

Turizm sektörüne yönelik farklı hizmetler veren grup şirketleri ve deneyimli kadrosuyla; yurt içi ve yurt dışı kültür turları, iş adamlarına yönelik yurt dışı seyahat hizmetleri ve fuar organizasyonlarının tüm süreçlerini yöneten marka, sektöre farklı bir bakış açısıyla baktığını kanıtlıyor. Yılda ortalama 10.000 kişi için seyahat planı oluşturan Vizyon Grup, ‘başlangıçta ve bitişte dost kalabilme’ mottosuyla çalışıyor. En az 20 kişiden oluşan gruplar için Asya’dan Avrupa’ya, Amerika’dan Avusturalya’ya kadar misafirlerinin istedikleri adrese rota oluşturan Vizyon, yüzde 100 müşteri prensibiyle çalışıyor. Öte yandan Vizyon Grup; delüks hac ve umre turizminde Vizyon Turizm, lüks hac ve umre seyahatinde Şiar Tur, kurumsal grup organizasyonlarında Gezmice, online otel rezervasyonlarında www.gezonline.com, muhafazakar otel seçenekleri ve konaklama imkanlarında, www.muhafazakarotelim.com, sağlık turizmi ve danışmanlığında Vizyon Health markalarıyla müşterilerine hizmet veriyor.