Seyahat tutkunlarına akıllı çözümler!

Last Updated on 7 Haziran 2017 by Yaşar Çelik

Dünyanın en büyük ve en ünlü seyahat mağaza zinciri Mosafer, cep telefonu ile senkronize, telefonu ve bilgisayarı 6 defaya kadar şarj edebilen, kaybettiğinizde nerede olduğunu söyleyen, dünyanın en akıllı bavulu “Blue Smart” ile seyahatleri keyfe dönüştürüyor.

Dünyanın neresine giderseniz gidin, ihtiyaç duyacağınız en küçük detaya kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Mosafer, seyahatlerinizi kolaylaştıran ve keyfe dönüştüren akıllı çözümler sunuyor.

Seyahat eden herkesin en büyük sorunu olan kaybolan bavullara çözüm getiren akıllı valiz “Blue Smart” tüm Mosafer mağazalarında…

Adından da anlaşıldığı gibi oldukça akıllı bir sisteme sahip olan Blue Smart, IOS sistemi ile senkronize özel yazılımı sayesinde valizi takip etme, uzaktan kumandayla kilitleme ve açma, kilosunu ölçümleme, telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlarını şarj edebilme özellikleri ile seyahat dünyasında fark yaratıyor.

Birbirinden akılcı çözümler sunan Blue Smart, gezginlere ve seyahat edenlere gidecekleri güzergahları harita ile takip etme fırsatının yanı sıra seyahat asistanı uygulamasıyla yolculuk bilgilerinizi de günler öncesinden size hatırlatıyor. Geniş iç hacmi, kabin boyu özelliği ile her türlü ihtiyacı sunan, mavi ve siyah renk alternatiflerine sahip, Türkiye’de sadece Mosafer mağazalarında bulunan Blue Smart, iç rahatlığı ile yolculuklarının tadını çıkarmak, aklı bavulunda kalmadan en özel eşyalarını taşımak isteyen, hem iş, hem de kişisel olarak oldukça sık seyahat edenleri bekliyor.

www.mosafer.com