Uluslararası MICE Derneği Atina’da 20 farklı ülkeden gelen MICE’larla buluştu

Last Updated on 21 Haziran 2017 by Yaşar Çelik

Uluslararası MICE Derneği, 17 – 20 Haziran 2017 tarihlerinde Wyndham Hotel Grup İstanbul ofis; Türkiye, Yunanistan ve Doğu Avrupa Satış Direktörü Cihan Soyhan koordinasyonunda, Wyndham Grand Athens ve Türk Hava Yolları ev sahipliğinde 20 farklı ülkeden MICE çalışan acentelerle fam tripte ve 19 Haziran tarihinde ise farklı ülkelerden gelen Wyndham Grup Hotelleri yöneticileri ve THY Yunanistan ülke müdürü ve ticaret müdürü ile bir araya geldi.

Katılımcı PCO, DMC ve MICE yapan acente yöneticileri, bir yandan fam triple Atina, Pire, Lutraki gibi farklı şehirleri deneyimleme fırsatı yakalarken bir yandan da 19 Haziran tarihinde gerçekleşen workshopta network geliştirme ve olası işbirliklerini konuşma fırsatı yakaladılar.

Uluslararası MICE Derneği katıldığı bu organizasyonda derneği anlatma ve farklı ülkelerde gerçekleştireceği olası temasların detaylarını konuşma fırsatı yakaladı.

Atina’da gerçekleşen organizasyona Türkiye’den; Asian Escapes firmasından Cenk Özalp, Jolly MICE firmasından Serdar Söyler, Halat Organizasyondan Serkan Mengüş, Maay Event’ten Mali Kanji, FHS’den Sina Kırhan, Oliva Mice firmasından Hüseyin Kurt, THY MICE departmanından Elif Ünal, Wyndham Grand Kalamış Marina Hotelden Deniz Dikkaya, Serhat Bey, Ramada Plaza Hotel Harbiye’den Banu Çiçek Kotaman katıldı.

Uluslararası MICE Derneği yakın zamanda Vietnam, Kamboçya, Tayland, İngiltere, İtalya ve Orta Avrupa’da temsilci ofisleri açmayı planlıyor.

Yoruma kapalı.