Nijerya’da Türkiye tanıtım çalıştayı

Nijerya’nın Lagos şehrinde THY Lagos Müdürlüğü ve TÜRSAB işbirliğinde Türkiye temalı Turizm Çalıştayı gerçekleştirilecek.

Çalıştaya ilişkin TÜRSAB’dan yapılan açıklama şöyle:

“23 Kasım 2017 tarihinde Nijerya’nın Lagos şehrinde; THY Lagos Müdürlüğü ve TÜRSAB işbirliğinde Türkiye temalı Turizm Çalıştayı gerçekleştirilecektir.

2017 Şubat ayında THY Lagos Müdürlüğü organizasyonunda Nijerya’dan 280 acentanın katılımıyla gerçekleştirilen etkinliğin doğurduğu olumlu sonuçlar ve ülkemize Nijerya’dan gelen misafir sayısındaki artışının devamı amacıyla acentalarımızdan gelen talep doğrultusunda 23 Kasım 2017 tarihinde Lagos’da bir etkinlik daha planlanmaktadır.

Nijerya’dan Türkiye ile çalışan acentaların katılacağı ilgili organizasyona iştirak etmek isteyen özellikle incoming odaklı çalışan üyelerimizin söz konusu etkinliği şimdiden takvimlerine not etmelerini rica ederiz.

Detaylı Bilgi ve LCV için aşağıdaki iletişim bilgileri ile irtibata geçilmesi rica olunur.

Cansu ÇAM
Kurumsal İlişkiler
cansu.cam@tursab.org.tr
Tarih: 23 Kasım 2017, Perşembe

Önemli Not:

Program, Otel, Toplantı Mekanı Uçak biletleri ve diğer detaylarla ilgili bilgiler bilahare paylaşılacaktır. Nijerya Türk vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Gerekli evraklar ve vize başvuru sürecince izlenecek yol konusunda THY ve TÜRSAB tarafından gerekli yardım ve yönlendirmeler sağlanacaktır.”