Nijerya’da Türkiye turizm çalıştayı

turizm çalıştayı

Nijerya’nın Lagos şehrinde THY Lagos Müdürlüğü ve TÜRSAB işbirliğinde Türkiye temalı Turizm Çalıştayı gerçekleştirilecek.

Turizm Çalıştayı ile ilgili TÜRSAB’dan yapılan açıklama şöyle:

“23 Kasım 2017 tarihinde Nijerya’nın Lagos şehrinde; THY Lagos Müdürlüğü ve TÜRSAB işbirliğinde Türkiye temalı Turizm Çalıştayı gerçekleştirilecektir.

2017 Şubat ayında THY Lagos Müdürlüğü organizasyonunda Nijerya’dan 280 acentanın katılımıyla gerçekleştirilen etkinliğin doğurduğu olumlu sonuçlar ve ülkemize Nijerya’dan gelen misafir sayısındaki artışının devamı amacıyla acentalarımızdan gelen talep doğrultusunda 23 Kasım 2017 tarihinde Lagos’da bir etkinlik daha planlanmaktadır.

Nijerya’dan Türkiye ile çalışan acentaların katılacağı ilgili organizasyona iştirak etmek isteyen özellikle incoming odaklı çalışan üyelerimizin söz konusu etkinliği şimdiden takvimlerine not etmelerini rica ederiz.

Detaylı Bilgi ve LCV için aşağıdaki iletişim bilgileri ile irtibata geçilmesi rica olunur.

Cansu ÇAM
Kurumsal İlişkiler
cansu.cam@tursab.org.tr
Tarih: 23 Kasım 2017, Perşembe

Önemli Not:

Program, Otel, Toplantı Mekanı Uçak biletleri ve diğer detaylarla ilgili bilgiler bilahare paylaşılacaktır. Nijerya Türk vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Gerekli evraklar ve vize başvuru sürecince izlenecek yol konusunda THY ve TÜRSAB tarafından gerekli yardım ve yönlendirmeler sağlanacaktır.”

Okuma önerisi: TÜRSAB Sağlık Turizmi Çalıştayı Afyonkarahisar’da başladı

Önceki İçerikPegasus indirimli Avrupa hatlarını açıkladı
Sonraki İçerikSofa Hotel GreenSpa’da yepyeni bir hizmet
1995 yılında İstanbul’da doğdu. 2017 yılında “Medya'da Kadına Yönelik Cinsel Şiddet” konulu bitirme tezi ile mezun olduğu Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik bölümünü üç onur belgesi ve Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı bölümünü dört yüksek onur belgesi ile bitirdi. 2017 yılında girdiği Turizmgunlugu.com'da ve bir Turizm Günlüğü yayını olan Tourism Diary Dergisi'nde Yazı İşleri Müdürü olarak görev alan Gülal, markanın instagram hesabını yönetmesinin yanı sıra görsel sanat, seyahat ve fotoğraf tutkusunu ise @fotokusagi adlı instagram sayfasında takipçileriyle paylaşıyor. Dünya Basın Federasyonu (World Press Federation) üyesi olan Gülal, freelance olarak çeşitli sektör dergilerinde de editörlük yapıyor.