Park Hyatt Istanbul’dan yeni sezon menüsü

Mimari dokusu, yaratıcı iç dekorasyonu ve seçkin tatlar sunan The Lounge restoranı ile Park Hyatt İstanbul Maçka Palas, sonbaharı lezzetli olduğu kadar sağlıklı, yepyeni bir menüyle karşılıyor. Mevsime özel ürünlerle hazırlanmış Sonbahar – Kış menüsü, gastronomik deneyimler için lezzet severleri bekliyor.

Park Hyatt Istanbul – Maçka Palas, klasik dünya mutfağının yanı sıra geleneksel Türk yemeklerini modern çizgilerle harmanladığı restoranında bu sonbaharda yepyeni bir menü oluşturdu. Sabit menüye ek olarak Sonbahar – Kış sezonuna özel kalamar ve uskumru burger, steak burger gibi fast-food ürünlerin yanı sıra vegan yemek çeşitleriyle öne çıkan menü her damak zevkine uygun.

İÇECEKLERDE İDDİALI TATLAR

Ana menünün yanı sıra sadece mevsiminde deneyimleyebileceğiniz, sezonun taze ürünlerinden hazırlanan Sonbahar – Kış menüsü, içeceklerde de iddialı. Soğuk günlerde içleri ısıtacak kışa özel kokteyllerin yanı sıra sağlığından ödün vermek istemeyen misafirlere geniş bir yelpaze sunulan sezon menüsünde de geleneksel Türk esintileri görmek mümkün. Probiyotik özelliğe sahip turşu suyu, şalgam suyu, fesleğenli ayran gibi geleneksel içecekleri dünya misafirlerinin beğenisine sunuluyor.

EŞSİZ DENEYİMLERLE YORGUNLUĞUNUZU ÜZERİNİZDEN ATIN

Park Hyatt Istanbul – Maçka Palas’ta lobi alanında yer alan The Lounge, kahvaltı, Türk ve dünya mutfaklarını içeren tüm gün alakart menü seçenekleri ve şarap çeşitleri ile misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor. Şehrin en seçkin alışveriş ve yerleşim merkezlerinden Nişantaşı’nda bulunan Park Hyatt İstanbul, eşsiz kış lezzetlerini ve kokteyllerini deneyimleyerek günün yorgunluğunu atmak isteyenleri bekliyor.