İstanbul’un gece hayatına alternatif bir mekan sunan Atrox açıldı

Cafe Cubano

Last Updated on 15 Ekim 2017 by Yaşar Çelik

Crowne Plaza İstanbul – Florya’nın farklı ambiyansıyla dikkat çeken yeni mekanı Atrox, 14 Ekim’de gerçekleştirilen özel bir davetle açıldı.

Panoramik deniz manzarasıyla ve gurme lezzetleriyle İstanbul gece hayatına alternatif bir mekan sunan Atrox’un sanat, spor ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin de katıldığı özel açılış gecesinde keyifli anlar yaşandı.

Atrox panoramik deniz manzarasına sahip keyifli bir mekan…

Crowne Plaza İstanbul-Florya’nın yeni mekanı Atrox’un açılışı 14 Ekim’de düzenlenen özel partiyle gerçekleşti. Sanat, spor ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin de katıldığı bu özel gecede konuklar, Cafe Cubano ve DJ performansı eşliğinde keyifli saatler geçirdi. Mandalina ağaçlarıyla donatılmış, yeşil bitkilerle süslenmiş Atrox’un panoramik deniz manzarasına sahip büyüleyici atmosferinde eğlence geç saatlere kadar devam etti.

ATROX, GURME LEZZETLERİYLE FARK YARATACAK

Dana Carpoccio’dan, Avakado Mozzarella Salatası’na; Buffalo Burger’den Somonlu Linguini’ye; Izgara Somon’dan Anadolu Kebap’ına kadar çeşitli lezzetleri müşterilerinin beğenisine sunuyor. Mükemmel bir yemek deneyimi yaşamak, müzik eşliğinde sakin anlar geçirmek ve geceleri farklı periyotlarla düzenlenen ilgi çekici eğlence konseptlere katılmak isteyenler, Atrox’ın büyüleyici atmosferine kapılıyor. Atrox ilerleyen günlerde Yunan geceleri, Küba geceleri, Peru geceleri gibi farklı kültürlerin müziğini bir araya getirerek konuklarına eğlence dolu anlar yaşatmayı planlıyor.

Crowne Plaza Florya Genel Müdürü Volkan Öztürkler ve Crowne Plaza Florya Kurumsal İletişim Direktörü Aysu Balık