The Spa ile sonbaharda tazelenin

Park Hyatt Istanbul bünyesinde yer alan The Spa, şehir yaşamının stresinden kaçıp rahatlamak ve yaklaşan sonbahar günlerini zinde, sağlıklı bir bedenle karşılamak isteyenlere Ekim ve Kasım ayı boyunca özel indirimler sunuyor.

Vücudunuzun yenilenme ve rahatlama ihtiyacını karşılamak, sonbahar rehavetinden arınıp canlanmak için birbirinden özel masaj ve bakım kürleri sunan The Spa, misafirlerine özel yüzde 20 indirimler sunuyor.

Park Hyatt İstanbul içinde yer alan The Spa, mevsim geçişlerinde yaşanan yorgunluk ve ağırlık hissini yaşayanlara zindelik vadediyor. Ekim ayı boyunca “The Spa Signature” 60 dakikalık masajında ve Kasım ayı boyunca “Turkish Hammam Delight” bakımlarında misafirlerine 10:00 – 20:00 saatleri arasında uyguladığı yüzde 20 indirim ile eşsiz bir deneyim yaşamak isteyenleri bekliyor.

İki çeşit hamam kürünün benimsendiği The Spa’da, otantik gül kokularının kullanıldığı Ottoman küründe cildiniz gençleşirken, Pure kürü ile de içten dışarıya detoks yapmaya odaklanıp yenilenmiş hissettirecek.

Türk geleneklerini modern Batı teknikleriyle harmanlayıp eşsiz bir spa deneyimi yaratan The Spa, masaj sonrası özel hazırlanmış detoks içecekleriyle de özel olarak hazırlanan odasında dinlenme imkanı sunuyor.

Masaj ve bakım kürlerinin yanı sıra sauna, açık hava havuzu, tam donanımlı spor salonu ve The Spa’sı ile modanın merkezi Nişantaşı’nda yorucu bir günün ardından rahatlayıp, arınmak isteyenleri bekliyor.