Ev konseptli “Hyatt House Gebze” açıldı

Türkiye’nin ev konseptindeki ilk oteli olan ve 1 Kasım’da hizmete açılan Hyatt House Gebze, otel konforunda ev keyfini yaşamak isteyenlerin beklentilerine 158 odası ile yanıt verecek.

Doğuş Turizm Grubu’nun yeni yatırımı Hyatt House Gebze, uzun dönem konaklama ile ev konseptini yansıtmanın yanı sıra modern mimari özellikleri de taşıyor.

Sıcak, misafirperver ve dost bir yaşam ortamı vadeden otel, bu özellikleriyle uzun süreli konaklayan misafirlerine komşularıyla iç içe yaşıyormuş hissini yaşatacak detaylar sunuyor.

Her odasında mutfağı bulunan otelde günlük ihtiyaçlara cevap vermek için bir de marketi bulunuyor. Otel misafiri, ‘select servis’ hizmeti ile marketten ihtiyacı olan her şeyi resepsiyon aracılığı ile alabiliyor.

İDEAL KONUMUYLA FARKLILAŞIYOR

Gebze ilçesinde yaşam bulacak Hyatt House Gebze, game room, havuz, fitness, business center, lounge ve yeme-içme alanları ile de misafirlerine sosyalleşebilecekleri alanlar sunuyor.

Gebze Sanayi Bölgesi’nde yer alan, hem iş hem de eğlence için ideal bir konumda bulunan Hyatt House Gebze, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, alışveriş merkezlerine, üniversitelere, hastanelere ve iş merkezlerine yakınlığı ile farklılaşıyor.