Hotels.com’dan köpek dostu oteller listesi

Nereye gidersek gidelim sevimli dostlarımızı da yanımızda götürmek, onlarla beraber seyahat etmek isteriz. Hotels.com, sevimli dostlarınızla hem birlikte konaklayabileceğiniz hem de onların gerçek bir özenle ağırlandığı köpek dostu otelleri derledi.

İşte Hotels.com’un hayvanseverler için derlediği köpek dostu oteller:

RAİTHWAİTE ESTATE HOTEL: KÖPEĞİNİZ İÇİN SPA KEYFİ

Köpeğinizle birlikte Whitby’deki lüks Raithwaite Estate Hotel’de Nork Yorkshire’un ilk ve tek köpek spa’sında konaklayabilirsiniz. Çeşitli tedavi ve terapilerle köpeğinizin rahat, enerjik ve canlandırıcı hissetmesinin garanti edildiği bu otelde, köpeklerinin rahat bir ortamda bakıldığından emin olarak köpek sahipleri küçük dostlarından uzakta keyifli bir akşam da geçirebilirler.

HOTEL DEL CORONADO: KÖPEĞİNİZ GÜZEL SAATLER GEÇİRSİN

Kaliforniya San Diego’daki, Hotel Del Coronado, kısa bir süre önce tesislerini evcil hayvanları, özellikle de köpekleri ağırlamak üzere genişletti. Otel, akşamüstleri 16.00-17.00 saatleri arasında düzenlediği haftalık Yappy Hour etkinliklerinde köpeklerin ücretsiz sunulan ‘yappatizer’ların (organik gurme köpek atıştırmalıkları) tadını çıkarmalarını sağlarken; köpek sahiplerine de “Köpek Tüyleri, Tazı veya Tuzluk” gibi evcil hayvan temalı içecekleri sunuyor.

LOVED BY GUESTS OTEL: MENÜLERİYLE MUTLU EDECEK

Sahip olduğu spa’sı, iki restoranı ve köpeğinizi mutluluktan ‘havlatacak’ yiyecek deneyimiyle Cliveden bir Loved by Guests oteli. Özel olarak oluşturulan ‘Köpek Mönüsü’, aralarında tavada kızartılmış tavuk parçaları ile pirinç veya fileto biftek ile pilavdan oluşan; hafif sos ile lezzetlendirilip yumuşatılmış yemekleriyle küçük dostunuzun en iyi mutfağın tadını çıkarmasını sağlıyor.

RİTZ CARLTON: DOSTLARINIZI ŞIMARTIN

Ritz Carlton, lüksleri seven köpekler için mükemmel bir ‘köpek krallığı’. Köpek dostu bu özel otel, konuklarının otele girişiyle birlikte sevimli dostlarınızın el boyaması kaseler, peluş köpek yatağı, çiğneme oyuncağı, özel ‘doggie menü’sü, Köpek Yürüyüşü Yol Haritası, köpek atık poşetleri ve yappy club kartını içeren lüks köpek bir programı deneyimi sağlıyor.

LE MEURİCE: KÖPEĞİNİZLE TARİHİN TADINI ÇIKARIN

Paris’te bulunan büyük Le Meurice sadece lüks değil aynı zamanda da hayvan dostu olan otellerden. Otelin ambleminin arkasında yatan tarih yanında amblemde yer alan bir çift tazı otelin hayvanlara gösterilen konukseverliğin bir gelenek olduğunun da simgesi. Otel köpeklerinizi lüks bir evcil hayvan sepeti, özel tasarım bir kase ve aynı zamanda köpeğinizi Tuileries Bahçesi’nde büyük bir keyifle dolaştıracak bakıcıyla karşılıyor.