Yeni evli çiftlere Dubai tatili

Radisson Blu Otelleri, yeni evlenen çiftlere yönelik “Bir Düğün Hikayesi” kampanyası başlattı. Kazanan çift, Dubai Radisson Blu Waterfront otelinde 5 gün tatil yapma hakkı kazanacak.

Something Blu konseptiyle düğün mekânı olarak öne çıkan Radisson Blu, kampanyaya katılmak isteyen çiftleri, birlikte çektirdikleri fotoğraf ve videoları 15 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında Facebook ve Instagram hesaplarından #coupleblu ve #radissonblu hashtagleriyle paylaşmaya davet ediyor.

Radisson Blu tarafından yapılacak değerlendirmenin ardından seçilecek üç çift ise 1 – 7 Aralık tarihleri arasında kendi hikayelerini anlatan bir video hazırlayacaklar. Tanışmalarından düğünlerine kadar olan birliktelikleri ile ilgili tüm süreci, adetler çerçevesinde gerçekleştirilen kına gecesi veya çeyiz serme gibi ritülleri de fotoğraf ve videolarla anlatacakları “Bir Düğün Hikayesi” videoları, 10 Aralık’tan itibaren sosyal medya üzerinden oylamaya sunulacak.

Jüri tarafından seçilecek en güzel “Düğün Hikayesi”ne sahip çift, Dubai’deki Radisson Blu Waterfront otelde ikinci bir balayı yapma şansı yakalayacak.