Ali Onaran TÜRSAB’a adaylığı söylentisine ne dedi?

TÜRSAB adaylığına ilişkin iddiaya yanıt veren Ali Onaran, “TÜRSAB başkanlığına ismimin aday olması hakikaten onur verici bir şey ama aday değilim” dedi.

Prontotour’un Gaziantep’de yaptığı Acenteler Buluşması’nda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran, “TÜRSAB Başkan adaylığı” konusundaki soruya da yanıt verdi. “Aday olacağınız söylentisi var” sözlerine karşılık Onaran şunları söyledi:

“Böyle bir yakıştırma yapıldığı için gurur duyuyorum. TÜRSAB başkanlığına ismimin aday olması hakikaten onur verici bir şey. Ben Prontotour’un şu anda genel müdürüyüm. Bu da her gün ciddi bir şekilde şirketlerin başında olmayı gerektiriyor. TÜRSAB çok ciddi bir müessese. Bu nedenle ciddi bir ölçüde emeğinizi vermeniz gereken bir yer. Şu anda çok güçlü adaylar var ve hepsi arkadaşımız. Emin Çakmak olsun Firuz Bağlıkaya olsun öte yandan tekrar aday olmayacağım diyen Başaran Ulusoy olsun hepsi saygı değer isimler. Belki Başaran Ulusoy tekrar aday olur. İsmimi görmek hoş bir şey ancak direkt olarak bu politikanın içerisinde değilim.”