Hilton Bosphorus misafirlerine özel gösteri indirimi

Blue Man Group

Hilton İstanbul Bosphorus’ta yer alan Dubb Indian Bosphorus, yakın zamanda Zorlu PSM’de sahnelenecek olan iki muhteşem gösteriye indirimli bilet fırsatı sunuyor.

Hint mutfağının eşsiz lezzetlerini İstanbullularla buluşturan Dubb Indian Bosphorus, Taj Express ve Blue Man Group gösterilerine yüzde 25 indirimli giriş sunuyor.

Hint mutfağının en önemli seçkilerini, yerel lezzetlerini, Hint yemek sunum kurallarına uygun olarak servis eden, Dubb Indian Bosphorus, Dubb misafirlerine iki kişi veya üstü rezervasyonlarda indirimli giriş sağlıyor.

Gösterilerden ilki Bollywood dünyasının geleneksel danslarını, kostümlerini ve Hindistan’ın ikonik müziklerini yansıtacak olan Taj Express müzikali olacak. Bollywood’un en ünlü koreograflarının, klasik Hint kültürü ile çağdaş koreografiyi birleştirerek, birbirinden yetenekli dansçıların da yardımıyla ortaya çıkardığı bu çok özel performans, 23-28 Ocak tarihleri arasında izlenebilecek.

İsmini, ekibin bizzat yaratıp bir kimlik olarak büründüğü mavi karakterden alan ve sahne şovuyla dünyaca ünlü bir fenomene dönüşen Blue Man Group ise yine Dubb misafirlerine yüzde 25 indirim sunan ikinci etkinlik olacak. Gösteri, 13 – 25 Şubat tarihleri arasında 24 performansla sahne alacak.