COOP TRR, Almanya pazarı için umutlu!

Son Güncelleme Tarihi

Almanya’da gerçekleştiren “CMT Stuttgart” turizm fuarına katılan Türk turizmciler stantlarıyla Türkiye’nin tanıtımına büyük katkı sağladı. Almanya’nın çok önemli bir ana pazar olduğunu söyleyen COOP TRR CEO’su Fatih Şenel, “Türkiye’nin bu pazarda eski günlerine dönmesi için çalışıyoruz” dedi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın 350 metrekarelik standı ile Türkiye’yi temsil ettiği fuarda COOP TRR da kendi standı ile fuarda boy gösterdi.

IC Hotels, Emir Hotels, Martı Hotels, World Of Sunsire, Ela Quality, Spice Hotel, The Raga Side ve Purple Tour da COOP TRR standı içinde tanıtım çalışmaları yaptı.

Almanya’daki Türkiye’ye olan ilgi ve rezervasyonları öğrenmek isteyen turizmciler Türkiye’ye hissedilir bir ilgi olduğunu gözlemlediklerini belirttiler.

COOP TRR standında Türkiye satışlarını artırmaya yönelik çalışmalara bire bir katılan COOP TRR CEO’su Fatih Şenel ve COOP TRR Türkiye Koordinatörü Hasan Çetin standa gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyledi.

ALMANYA’NIN İLGİSİNDEN MEMNUNLAR

Fuar hakkında bir açıklama yapan COOP TRR CEO’su Fatih Şenel, “Almanya, Türkiye için çok önemli bir ana pazar. Türkiye’nin bu pazarda eski günlerine dönmesi için COOP TRR olarak büyük gayret gösteriyoruz” dedi.

COOP TRR Türkiye Koordinatörü Hasan Çetin de “Stuttgart’ta iyi bir ilgi ile karşılaştık. COOP TRR olarak Stuttgart’ın yanı sıra Hannover, Hamburg, Nürnberg ve Berlin’deki fuarlarda da COOP TRR olarak standımız bulunacak. Türkiye turizmine katkı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Nitekim, Almanya’daki ilk fuarımızda iyi bir ilgi ile karşılaştık” diye konuştu.

13 Ocak’ta Almanya’nın Stuttgart kentinde kapılarını açan “CMT Stuttgart” fuarı 21 Ocak’a kadar devam edecek.