Lujo’da usta şefler ile birlikte gurme yolculuğu

Son Güncelleme Tarihi

Lujo, Bodrum’da ilk kez hayata geçirilecek her şey dahil À La Carte sistemi ile misafirlerini gurme yolculuğuna çıkarıyor.

Bodrum’un Güvercinlik koyunda 90 bin dönüm üzerine kurulan Lujo, mimarisi ve farklı oda seçenekleri ile misafirlerine konfor ve lüks deneyimini yaşatmaya hazırlanıyor.

Art & Joy teması kapsamında yemek yapmanın da bir sanat olduğuna inanan Lujo’da, şef Mustafa Gündüz ve yenilikçi ekibi cesur tatlar eşliğinde en yüksek kalitede hazırladıkları lezzetleri misafirlerine sunuyor.

Güçlü mutfak ekibi (Şef Mustafa Gündüz, Şef Veli Gezgin, Şef İbrahim Başeğmez, Şef Can Ulutürk, Şef Süleyman Altungeyik, Şef Murat Güler, Şef Murat Yılmaz, Şef Adonis B. Bacalso, Şef Jaime Jordan Mulgada, Şef Rhonny Castillo, Şef Talatov Shokirjon, Şef Nadir Cengiz ve Şef Tunahan Altın) ile 7 farklı à la carte restoranında dünya mutfaklarının en özel lezzetlerini sunan Lujo, yemek yemeyi keyfe dönüştürüyor.

ORGANİK LEZZETLERLE EŞSİZ BİR YOLCULUK

Yerel çiftçilerden alınan organik malzemeler kullanarak lezzetli tatların hazırlandığı Koza; Asya mutfağından teppenyaki, robata ve sushi tarifleri ile misafirlerini keşif yolculuğuna çıkaracak Shibori; Etna Dağı’nın lav akıntılarından özel odun ateşi fırınının kullanılarak misafirlerine İtalyan rüyası yaşatacak Sorriso; Himalaya tuz odalarında hazırlanan bifteklerin özel olarak sunulduğu El Gaucho; Türk ve Yunan mezeleri ile lezzetli balık tariflerinin en görkemli şekilde hazırlandığı Alarga; Türk kültürünün nesilden nesile aktarılan zengin tariflerinin usta şefler tarafından hazırlandığı Asma ve dünya mutfaklarının en lezzetli tatlarının sunulduğu Secret ile Lujo, misafirlerini benzersiz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

10 AYRI KONSEPTLİ BAR

Deniz manzaralı 7 farklı gurme restoranı ve yıllanmış viskilerin servis edildiği Pablo Esco Bar da dahil olmak üzere 10 ayrı konseptte barı ile Lujo, misafirlerine başta Türk, Yunan, Asya, İtalyan ve Rus olmak üzere, dünya mutfaklarından tarifsiz lezzetler vadediyor.