Murat Reis Ayvalık, sezonu yeni yüzüyle açıyor

Tarihi yapısı ile hikayelerle dolu bir liman kasabası olan Ayvalık’taki Murat Reis Ayvalık, Nisan ayında misafirlerini ağırlamak için hazırlıklarını tamamladı.

Deniz ve adalar manzarası ile dikkat çeken bir otel Murat Reis Ayvalık, dinlendirici konsepti, konforlu odaları, yemyeşil doğası, birbirinden lezzetli tatlardan oluşan menüleriyle keyifli bir tatil sunuyor.

Tamamen yenilenen 91 oda, süit ve bungalovların yanı sıra bölgedeki tek spa ve fitness merkezine sahip olan Murat Reis Ayvalık, “D-Spa Murat Reis Ayvalık” ısıtmalı açık havuzu, sauna ve buhar odaları, Türk Hamamı, üç adet bakım ve terapi odası ile uzman terapistler tarafından hizmet verecek.

Hemen kıyıda yer alan özel konumunu, sunduğu su sporu alternatifleriyle zenginleştiren otel; meraklıları için dalış kursları ya da mevsimine göre binicilik, gurme, kite surf, spa, sanat, rehberli bisiklet turları, tenis kortları, basketbol sahaları ve yürüyüş parkurları ile misafirlerine aynı zamanda spor dolu bir tatil imkanı da sunuyor.

Dünyanın oksijeni en yüksek noktalarından birisi olarak kabul edilen Ayvalık’ta Şeytan Sofrası Yolu üzerinde Paşa Koyu’nda konumlanan Murat Reis Ayvalık’ın mavi bayraklı plajında su sporları yapabilir ya da sualtını keşfetmenin heyecanını yaşayabilirsiniz.