Epson’un özel etiket baskısı çözümleri OLIVTECH Fuarı’nda

Epson, OLIVTECH 2018 Fuarında farklı sektörlerden butik kurumlara özel etiket baskısı çözümlerini anlatacak.

Son Güncelleme Tarihi

Görüntüleme ve baskı alanında bir teknoloji lideri olan Epson, 9-12 Mayıs tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek “OLIVTECH 2018 Gurme İzmir” de üreticilerle buluşacak.

Global platformda günde 1.3 milyon dolarlık AR-GE yatırımıyla sürekli yeni çözümlere imza atan Epson, özellikle zeytinyağı üreticilerinin ilgi gösterdiği OLIVTECH 2018 Fuarında farklı sektörlerden butik kurumlara özel etiket baskısı çözümlerini anlatacak.

Epson Türkiye Kurumsal Çözümler Kanal Yöneticisi Ahmet Gürle

İnsanları, nesneleri ve bilgiyi orijinal, etkin, kompakt ve hassas teknolojiler kullanarak birbirine bağlamaya adamış küresel bir teknoloji lideri olan Epson’un Türkiye Kurumsal Çözümler Kanal Yöneticisi Ahmet Gürle, tasarımda özgünleşme trendinin giderek yükseldiğini belirterek “Şişe ya da kutu, ürünü saklamak için seçilen nesnenin giydirilmesindeki şıklık fark yaratan ana unsurlardan ve özgün etiket tasarımı satışta fark yaratıyor. Burada özellikle butik üreticiler için adet baz alındığında maliyetler son derece önem arz ediyor. Epson olarak sunduğumuz ColorWorks C3500, C7500 ve C831 model etiket yazıcılarımızla üreticiler matbaaya gereksinim duymadan istedikleri zamanda, adette ve tasarımda etiketi alabilirler” diye konuştu.

Mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projeksiyonlara, akıllı gözlüklerden duyarlı sistemlere ve endüstriyel robotlara kadar, görüntüleme ve baskı çözümleri, giyilebilir teknolojiler ve robotik alanlarında inovasyon yönetimine odaklanan Epson, fuarizmir’de düzenlenecek OLIVTECH 2018 “GURME İZMİR” etkinliğinde B
holünde, C202 nolu stand da yer alacak.