Elite World Asia Hotel’in Satış ve Pazarlama Direktörü Seher Baysal

Turizm sektörüne 25 yıldır profesyonel olarak görev yapan Seher Baysal, Elite World Hotels ailesine katılmaktan çok mutlu olduğunu söyledi.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen yerel otel zinciri Elite World Hotels’in 120 milyon dolarlık yatırımı ile Eylül ayında misafirlerinin hizmetine sunacağı Elite World Asia Hotel’in Satış ve Pazarlama Direktörü, turizm sektörünün deneyimli ismi Seher Baysal oldu.

İstanbul Küçükyalı’da ihtişamlı mimarisi ile dikkat çeken, deniz ve adalar manzarası eşliğinde 351 konforlu odası, toplam 2 bin 500 kişi kapasiteli bir balo toplam 6 toplantı salonu, toplantılara getirdiği BtoH (Business to Happiness ) konsepti ile bölgede büyük bir farklılık ve farkındalık yaratacak olan Elite World Asia Hotel’in Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Seher Baysal atandı.

Turizm sektöründe yaklaşık 25 yıldır profesyonel olarak görev alan Seher Baysal, kariyer hayatına Movenpick Hotel’de satış ve pazarlama departmanında başladı. Uzun yıllar lokal ve uluslararası otellerde çeşitli pozisyonlarda faaliyet gösteren Seher Baysal, Ramada Hotel’de, Merit Hotels Grubu’nda, Taksim International Hotels Grubu’nda ve Silence Ataşehir’de, Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev aldı. Deneyimli isim ayrıca, İstanbul Park Otel’in Genel Müdürü, Ağaoğlu Hotel Grubu’nun Turizm Koordinatörü olarak kariyer hayatına devam etti.

Elite World Hotels ailesine katılmaktan çok mutlu olduğunu belirten Seher Baysal, Elite World Asia Hotel’in, Anadolu Yakası’nın en büyük kapasiteli otellerinden birisi olacağını ve bölgenin dinamiklerini belirleyeceğini ifade etti.