Butik bir Atina turu tavsiyemiz var!

Atina sokaklarını yerlisi gibi gezebilir, kendi küçük grubunuzla diğer kalabalık gruplardan sıyrılabilirsiniz.

Last Updated on 27 Haziran 2018 by Yaşar Çelik

İşlerdi, seçimdi vb. gibi nedenlerle hala tatil planı yapmayanlar, 9 günlük Kurban Bayramı tatiline program yapmak için geç değil! Hem Türkiye’ye oldukça yakın oluşu, hem de kültürel benzerlikleri nedeniyle yurt dışı tatillerde Yunanistan ilk tercihiniz olabilir. Yunanistan’ın kalbi Atina’da şöyle enine boyuna bir kültür ve deniz turuna ne dersiniz?

Atina’ya düzenlenen turlarda seyahat acenteleri birbiriyle yarışırken bizim de size özel ve butik bir tur önerimiz var. Atina’da yaşayan ve Yunanistan’ı avucunun içi gibi bilen dostumuz Komsudaneoluyor.net internet sitesinin sahibi Mehmet Göktuğ İçten, Kurban Bayramı’na özel bir tur yapıyor.

Yaklaşık yedi yıldır Yunanistan’da yaşayan İçten, kişisel blog’unda Yunanistan ile ilgili yazdığı yazıları paylaşırken çok özel seyahat önerileri de veriyor. Çünkü dostumuzun kendisi de genç bir gezgin. Güler yüzü, pozitif enerjisi ve sıcaklığı ile tam bir Akdeniz insanı olan Mehmet’i ilk bakışta Yunanlı da sanabilirsiniz, görünüşüyle de onlara çok benziyor. Eh bu genel olarak Türk ve Yunanlıların ortak özelliği zaten, bir denizin iki ayrı yakasıyız, birbirimize benzeriz…

Atina’ya dair çok özel bilgiler ve tüyolar Megmet Göktuğ İçten’de.

Her geçen gün sitesinin ziyaretçi trafiği artan Mehmet Göktuğ İçten, Atina başta olmak üzere Selanik ve Yunan adalarına giden Türk turistlere rehberlik de ediyor. Yunanistan’daki günlük hayattan tutun, yeme-içme-gezme-alışveriş, artık aklınıza ne gelirse çok özel bilgiler ve tüyolar onda. Atina sokaklarını yerlisi gibi gezebilir, kendi küçük grubunuzla diğer kalabalık gruplardan sıyrılabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda Mehmet’in yapacağı yönlendirmeler ile kendi deneyiminizi yaratabilirsiniz.

Kurban Bayramı’nda üç özel Atina turu programı mevcut. 18-27 Ağustos tarihleri için geçerli bu üç paketten herhangi birini seçebilirsiniz. Atina’daki kültür ve tarih turunuzun yanı sıra günü birlik adalar gezileri de yapabilirsiniz elbette.

3 gece 4 gün Atina tatiline dahil olanlar şöyle:

3 yıldızlı otelde çift kişilik odada kişi başı kahvaltı+konaklama
Atina Havalimanı Gidiş-Dönüş Havalimanı Transferi
Atina’daki ilk gününüz boyunca size eşlik edecek olan Mehmet Göktuğ İçten 🙂

Detaylar için TIKLAYIN: https://komsudaneoluyor.net/kurban-bayrami-atina-tatil-programi/
https://komsudaneoluyor.net/kurban-bayrami-atina-tatil-programi/