Ada esnafına Hintli turist dopingi

hintli turist

TravelShop Turkey organizatörlüğünde İstanbul’a gelen Hintli turist kafilesinin üçüncü gün durakları Dentur Avrasya’ya bağlı Pereme Tur’un düzenlediği tekne turu ile Büyükada oldu.

Büyükada’ya Dentur’a ait iki lüks gemi ile gelen Hintliler, yolculuk boyunca müzik ve sınırsız ikram eşliğinde İstanbul manzarasının tadını çıkardı.

Büyükada’ya iner inmez adalı esnaf tarafından büyük bir ilgiyle karşılaşan Hintli turist grubu, renkli anlar yaşadı. Hintli grupların bir kısmı faytonla adayı turlarken bir kısmı bisikletlere binmeyi tercih etti. Gezi sonrası bir araya gelen gruplar beğendikleri restoranlarda Türk yemekleri yedi.

TravelShop Turkey Organizasyon Şefleri arasında yer alan Büyükada Fayton Sorumluları Nazan Ertuğrul ve Yadigar Kalender tur boyunca Hintli turistlere eşlik etti.

Okuma önerisi: Tekne turları İstanbul turizmine ivme katıyor

Önceki İçerikTekne turları İstanbul turizmine ivme katıyor
Sonraki İçerikJolly Tur’dan Bakan Ersoy’a ‘iç turizm’ temennisi
1995 yılında İstanbul’da doğdu. 2017 yılında “Medya'da Kadına Yönelik Cinsel Şiddet” konulu bitirme tezi ile mezun olduğu Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik bölümünü üç onur belgesi ve Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı bölümünü dört yüksek onur belgesi ile bitirdi. 2017 yılında girdiği Turizmgunlugu.com'da ve bir Turizm Günlüğü yayını olan Tourism Diary Dergisi'nde Yazı İşleri Müdürü olarak görev alan Gülal, markanın instagram hesabını yönetmesinin yanı sıra görsel sanat, seyahat ve fotoğraf tutkusunu ise @fotokusagi adlı instagram sayfasında takipçileriyle paylaşıyor. Dünya Basın Federasyonu (World Press Federation) üyesi olan Gülal, freelance olarak çeşitli sektör dergilerinde de editörlük yapıyor.