Ege YTK Başkanlığına bir aday daha!

Ege Yöre Temsil Kurulu Başkan Adayı Murat Karabulut

Last Updated on 14 Temmuz 2018 by Turizm Günlüğü

TÜRSAB Yönetim Kurulu’nda “Yedek Üye” olarak görev yapan Murat Karabulut, Ege Yöre Temsil Kurulu seçimleri için adaylığını açıklarken İzmir ve Manisalı paydaşlardan da destek istiyor.

İzmir Mavi Turizm Acentesinden Murat Karabulut, geçtiğimiz aylarda TÜRSAB’da gerçekleşen değişim rüzgarının, bölgesel anlamda Ege’ye de gelmesi için Ege Yöre Temsil Kurulu seçimlerine adaylığını koydu.

TÜRSAB Ege Yöre Temsil Kurulu Başkanlığı için adaylığını açıklayan Kıvanç Tektimur’dan sonra aynı bölge için bir adaylık açıklaması da Murat Karabulut’tan geldi.

İşte konuyla ilgili bir bildiri yayınlayan Murat Karabulut’un açıklaması:

“Değerli meslektaşlarım,

Malumunuz olduğu gibi; son TÜRSAB Genel Kurulu’nda, Değişim Grubu hareketi ile Firuz Bağlıkaya öncülüğünde, tüm Türkiye’de bir DEĞİŞİM yaşadık. Bu değişimin bir parçası olarak siz değerli acenteci arkadaşlarımın oyları ile, TÜRSAB Yönetim Kurulu’nda Yedek Üye olarak görev aldım.

Bu yaşanan değişim rüzgarının, bölgesel anlamda Ege’ye de gelmesi için EGE YÖRE TEMSİL KURULU (YTK) seçimlerinde ekip arkadaşlarımız ile beraber aday olduğumu paylaşmak isterim.

Sorunların merkezinde olan bölgemizde, daralan iş hacminin sebepleri üzerine çalışıp, iyileştirme mücadelesi vermek arzusundayız. Ingoing-Outgoing tur, Otel, Bilet, Gemi Satış, Kültür Turları, Organizasyon, Mice, Hac vb. ihtisas alanlarında, tüm arkadaşlarımızı temsil kabiliyetine sahip bir ekibe sahibiz.

Sektörümüzün tüm segmentlerinin içine, kangren gibi giren belgesiz, vergisiz veya haksız ticaretin önüne geçmek en büyük gayemizdir.

Yıllardır mesleğimizin çeşitli kademelerinde yer alarak edindiğimiz tecrübeleri, gençlik ve dinamizm ile harmanlayıp çalışacağız. Bunun için dün ve bugün olduğu gibi koltuk değil, işimiz aşımız ve sektörümüz için çalışacak herkes ile beraber varız diyoruz!

Yıllardır kapı kapı gezerek anlattığımız projelerimizi, genel merkezimiz ile iş birliği içinde gerçekleştirmek için adayız.

“BİR ŞEY DEĞİŞECEK HER ŞEY DEĞİŞECEK” dedik!
Değişti, daha da değişecek…

Bu sebeple 25 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleşecek Ege Yöre Temsil Kurulu seçimlerinde, siz İzmir ve Manisa’lı hemşerilerimize projelerimizi paylaşma şansına sahip olup, destek isteyeceğiz.

Saygılarımızla

EGE DEĞİŞİM GRUBU adına
Murat Karabulut