MSC Cruises’dan aileler için sosyal medya içerik üretimi atölyeleri

MSC Cruises, bütün gemilerinde ailelere yönelik sosyal medya içerik üretimi atölyelerini hayata geçiriyor. Vlogger Luciano Spinelli’nin de dahil olduğu projenin amacı en iyi nasıl tatil video ve snaplerinin çekilebileceğini göstermek.

Sosyal medyada paylaşım yapmak, aile ve arkadaşlarıyla tecrübelerini paylaşmak isteyen pek çok tatilci için hızla bir içgüdü haline geldi. Sadece MSC Cruises Instagram’da haftada 4 binden fazla etikette yer alıyor. Bir dizi eğlenceli ve bilgilendirici video ile Luciano; etkileyici Instagram fotoğrafları, iyi kurgulanmış ve çekilmiş Youtube videolarının nasıl elde edileceğine dair ipuçları vermenin yanı sıra; MSC Young ve Teen kulüplerinin çocuk, genç ve aileleri için son günlerin çılgınlığı Musical.ly’ye de video ekleyecek. Bunu takiben katılımcılar, ucunda göz alıcı MSC Cruises ödülleri olan, yaratıcılıklarını test ettikleri ve kendi ödüle layık içeriklerini oluşturdukları bir takım oyununa yelken açacaklar.

“Bir aile şirketi olarak, çocuklar ve ebeveynlerinin gemilerimizde güzel vakit geçirmeleri için sürekli yeni ve inovatif etkinlikler tasarlamaktan keyif alıyoruz. Özel anların en mükemmel karelerini ve videolarını yakalamanın aileler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Umarız ki içerik üretimi atölyelerimiz bu yolda onlar için bir ilham kaynağı olacak” diyen MSC Cruises Gençlik Aktivitelerinden Sorumlu Başkanı Matteo Mancini, sözlerine şöyle devam etti:

KELLY & KLOE VE LUCİANO SPİNELLİ

Atölyerimiz dışında, MSC Cruises’un başarılı web dizisi Kelly & Kloe’nun önümüzdeki aylarda beş yeni bölümle geri dönüyor. Gemilerimizden ve dünyanın her yerinden çocuklar tarafından 4 milyondan fazla izlenmiş popüler dizinin 3. sezonu, MSC Cruises’ın en genç yolcularında yaratıcılık ve dışavurumu teşvik etmek üzere, güvertedeki çocukların Kelly & Kloe deneyimi gününün bir parçası olarak yarattıkları senaryolar üzerinden ilerleyecek. Bölümlerden birinde Luciano Spinelli de yer alacak.”

Luciano Spinelli

TÜM FİLODA AİLE EĞLENCE PROGRAMLARI

Yaratıcılık fırsatları bununla da kalmayıp, Cadılar Bayramı’nda da devam edecek. Bilgi yarışmaları, Cadılar Bayramı’na özel makyaj seansları ve yetenek gösterileri, bütün filoyu kapsayan çocuk ve aile eğlence programlarının yanı sıra; kazanan, ertesi sene bir Kelly & Kloe bölümü olarak yayınlanacağı senaryo yarışmasına da davet edilecek.

Bütün bunlar hali hazırda aşağıdaki çok zengin ve çeşitli içeriğe sahip MSC Cruises çocuk ve aile programının yalnızca son eklentileri.

• Gemilerde LEGO deneyimi – çocukların sonunda bir Jr. LEGO Master Builder diploması kazandıkları, seyir rotasında LEGO etkinliklerine ayrılmış bir tam gün
• DOREBRO – her yaştan çocuğa özel spor programı
• DOREMI şef: Michelin yıldızlı şefi Carlo Cracco tarafından tasarlanmış interaktif bir aşçılık dersi
• Küçük çocuklar ve bebekler için servis yelpazesi: özel çocuk bakımı servisine ek olarak 3 yaş altı çocuklar için Mini-Club’ı da içeriyor. Dünyanın lider bebek markası ve bir başka seçkin MSC Cruises ortağı olan Chicco ile beraber çalışıyoruz.
• Gemilerde eğlence dolu tesisler: su parkları ve havuzları, bowling pistleri, Formula 1 simulatörü ve 4D sinemalar
• Family Explorer Club – bütün aile ihtiyaçlarını karşılamak üzere ince elenip sık dokunmuş kara turları.
• Kelly & Kloe – çocuklara özel web dizisi ve gemi üzerinde etkinlik programı

Daha fazla bilgi için: www.msccruises.com.tr