Marmaris’i festival heyecanı sardı!

Cityfest For Rally Turkey’de birbirinden ünlü sanatçılar sahne alacak.

Son Güncelleme Tarihi

Kerki ve Solfej’in düzenlediği Cityfest for Rally Turkey için geri sayım başladı. İlkiyle de büyük ilgi gören festivalin Marmaris’te gerçekleşecek olan ikincisine yüksek katılım bekleniyor. 13-14-15-16 Eylül’de Marmaris’te gerçekleşecek olan festivalde sahneye birbirinden ünlü isimler çıkacak.

2018 Dünya Ralli Şampiyonası’nın 10. Ayağı Rally Turkey startını Cityfest ile 13 Eylül’de Marmaris’te verecek. 13-14-15-16 Eylül’de Marmaris’te gerçekleşecek olan Cityfest For Rally Turkey’de, dünya ralli şampiyonası, sınırsız müzik, su sporları, deniz, kumsal ve kamp bir arada olacak. İzleyicilerine denizin içinden konser izleme olanağı sağlayacak olan Cityfest, Marmaris’in eşsiz doğası ile herkesi Kumlubük Maris Beach’e davet ediyor.

SILA, MABEL MATİZ, MANUŞ BABA, CAN GOX VE ALYA’LI AÇILIŞ DUMAN, MANGA, TEOMAN, GRİPİN, AYDİLGE’DE CITYFEST’DE KAPANIŞ KENAN DOĞULU VE CEYLAN ERTEM’DEN

Dört gün sürecek olan festivalin açılışını 13 Eylül’de Sıla, Mabel Matiz, Manuş Baba, Can Gox ve Alya yapacak. Türkiye’nin en sevilen gruplarından Duman ve Manga ise 14 Eylül’de sahneye çıkacak. Festivalin üçüncü gününde Teoman, Gripin ve Aydilge sevenleriyle buluşurken 16 Eylül’de kapanışı Kenan Doğulu ve Ceylan Ertem yapacak.

Cityfest’de 1 alana 1 bedava kampanyası da başladı.

BİR ALANA BİR BEDAVA KAMPANYASI

Şimdiden yoğun bir katılımın olduğu Cityfest’de 1 alana 1 bedava kampanyası da başladı.Biletleri biletix üzerinden satışa sunulan Cityfest for Rally Turkey’de, aşağıdaki noktalardan servisle ulaşım olanağı sağlanacak. Rally izleyicileri Festival alanına Festival izleyicileri de Rally alanlarına Marmaris içmeler’den kalkacak tekneler ile ulaşım sağlayabilecekler.

Cityfest bilgi tel: 0536 501 99 99
Servis rezervasyon : 0541 500 50 00

Cityfest Servis Noktaları;

•Aydın kent meydanı bey camii önü
•Kuşadası belediye önü
•Söke hükümet konağı meydanı
•Nazilli belediye meydanı
•Denizli çınar meydanı
•İzmir fuar basmane kapısı
•Muğla atatürk stadı önü
•Antalya Atatürk kültür merkezi önü