Karaoğlu Peyzaj, Türkiye’nin en iyi yönetilen şirketleri arasında

1994 yılından günümüze kadar birbirinden başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Karaoğlu Peyzaj, “Best Managed Companies 2018’de “En İyi Yönetilen Şirket” olmaya hak kazandı.

‘En İyi Yönetilen Şirketler’ programı, Türkiye’nin büyük ve orta ölçekli özel şirketleri ile aile şirketleri ve girişimcilerine hizmet veren Deloitte Private tarafından Türkiye’de ilk kez hayata geçirildi. Ali Koç’un başkanlık görevini üstlendiği Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketleri Programı’nda; şirketlerin, iş ve akademi dünyasının temsilcilerinden oluşan bağımsız jüri, değerlendirmelerde bulunarak bir seçim yaptı.

Türkiye’de bulunan şirketlerin yönetim performanslarının, uluslararası en iyi uygulamalar çerçevesinde değerlendirilmesinin yanı sıra, ulusal şirketler arasında iyi yönetim mekanizmaları hakkında farkındalık yaratılmasının hedeflendiği programın ödül töreni, 26 Kasım 2018 tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşti.

Karaoğlu Peyzaj Yönetim Kurulu’ndan Nesrin Karaoğlu Otuzoğlu, Yasin Otuzoğlu, Mehmet Karaoğlu ve Mali İşler Müdürü Ufuk Tiryaki’ye bu önemli başarı ödülü, QNB Finansbank Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan tarafından takdim edildi.

Güçlü bir stratejiyi, bunu en uygun şekilde hayata geçirmeyi, iş takibini, güçlü bir finansal yapı ve raporlama altyapısını, Ar-Ge ve inovasyonu, çalışan deneyimini, şirket kültürüne verilen önemi ve toplum yararı gözeterek hareket etmeyi şirket politikasının temeline koyan Karaoğlu Peyzaj, gün geçtikçe adından daha fazla söz ettirerek istikrarlı bir şekilde büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.