14 Şubat’ta sevgililerin en romantik adresi: Falyanos by Kalyon

Last Updated on 22 Ocak 2019 by Turizm Günlüğü

50 yılı aşkın lezzet yolculuğunda kendi müdavimlerini yaratan Falyanos by Kalyon, 14 Şubat Sevgililer Günü için unutulmayacak bir menü hazırladı.

Enfes tatları Marmara Denizi’nin muhteşem manzarası ve Tarihi Yarımada’nın eşsiz atmosferiyle buluşturan Falyanos by Kalyon, Sevgililer Günü’nde benzersiz bir kutlama yapmak isteyen çiftler için en romantik adres olacak.

Falyanos by Kalyon, 14 Şubat Sevgililer Günü menüsüyle bu özel günü nezih bir ortamda kutlamak isteyen çiftlere anılardan silinmeyecek bir akşam sunuyor.

Marmara Denizi’nin muhteşem manzarasını ve Tarihi Yarımada’nın büyüleyici atmosferini, mum ışığında baş başa yenecek bir akşam yemeğiyle buluşturan Falyanos by Kalyon, yılın en romantik akşamını unutulmaz kılacak.

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırlanan menü “Sıcak Şarap & Gravyer Peynirli Kızarmış Bruschetta Ekmeği” ve “Salatalık Yatağı Üzerine Pancarlı Gravlax Somon, Somon Lokum, Füme Somon, Pirpirim, Avokado Sos ve Kırmızı Havyar”dan oluşan “Somon Üçlemesi” ile başlayıp, “Kırmızı Sos ve Pesto Soslu Yaban Mantarlı Ravioli”, “Zencefilli Sorbe” ve “Safran Soslu Izgara Deniz Levreği, Kök Sebzeler, Kuşkonmaz ve Fırın Patates” ile devam edecek. Bu ziyafetin ardından gecenin en tatlı finali ise “Çikolatalı Kalp Pasta” olacak. 1 şişe kırmızı ya da beyaz şarap (2 kişi) ya da 2 adet yerli alkollü içki (kişi başı) seçeneği ile sunulacak Sevgililer Günü menüsünün fiyatı kişi başı KDV dahil 230 TL.

Detaylı bilgi için;
iletisim@logosiletisim.com
0539 682 97 69