Hotelya, Radisson Blu’nun yeni otelinde damgasını vurdu

Küresel otel zinciri Radisson Blu, Trabzon’daki yeni otelinin genel mekânlar ve odalarında bulunan hareketli mobilyalar için prestijli projelerde adını sıkça duyuran Hotelya’yı tercih etti.

Otel, AVM, hastane, restoran, ofis, cafe ve mağazalar için hareketli ve sabit mobilya üretimi yapan Hotelya, 69 ülkede 300’den fazla otel ile faaliyet gösteren Radisson Blu’nun Trabzon’daki ilk oteline yüzlerce farklı ürünüyle damgasını vurdu.

Trabzon’un tarihi merkezi Boztepe’de açılan ve 162 odanın yer aldığı otel, Radisson’un Türkiye’deki 21. oteli olma özelliğini taşıyor. Otelin mobilya dekorasyonu için yaklaşık 90 farklı ürün tipinden, toplamda bin 900’e yakın ürün Hotelya tarafından üretildi.

Konsepte uygun tasarımlar

Radisson Blu Trabzon projesinde, otel zincirinin dekorasyon anlayışına uygun özgün, yaratıcı ve ilgi çekici tasarımlara yer verildi. İskandinav sadeliği ve tarzının harmanlandığı projede; ahşaptan mermere, camdan metale kadar birçok farklı materyal ayrı ayrı veya bir arada kullanılarak çarpıcı tasarımlar ortaya çıkarıldı.

Hotelya Kurucusu ve Genel Müdürü Yüksek Mimar Zümrüt Doyran

Yeni projelerle büyümeye devam

Bugüne kadar Radisson Blu markası altında gerek yurt içinde gerekse yurt dışında başarılı işlere imza attıklarını belirten Hotelya Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Yüksek Mimar Zümrüt Doyran, “Yurt içinde Radisson Blu Kayseri ve Park Inn by Radisson Samsun yurt dışında ise Radisson Blu Gürcistan ve Dakar bizim için önemli referanslar oldu. Şimdi de bu küresel otel zincirinin Trabzon’daki projesinde tasarımlarımızı hayata geçirdik. Kalitesiyle bilinen, referanslarıyla tanınan bir firma olarak bu projede yer almaktan gurur duyuyoruz. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yeni projelerle büyümemize hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.