Lazzoni Hotel’den Haliç’te “ulaşılabilir lüks” konsepti

Son Güncelleme Tarihi

Haliç’in kıyısında yer alan “Lazzoni Hotel”, İstanbul’un tarihi dokusuna, iş merkezlerine, alışveriş ve eğlence komplekslerine yakınlığı ile tüm misafirlerini ağırlıyor.

“Lazzoni”, otel ve konaklama sektörü öncesinde bilindiği gibi mobilya sektöründe bilinirliği yüksek ve uluslararası satış ağına ulaşmış yerli bir markadır.

Yatırımcı Yaşar Kababulut, otel yatırımına, mobilyadaki üretici ve hizmeti ile diğer markalardan sıyrılmış kimliği ile girme kararı alınca “Lazzoni Hotel” doğdu.

İstanbul’da Sütlüce’ye yatırım yapan iş adamı Yaşar Kababulut, “Ulaşılabilir Lüks” mottosuyla yola çıkıp lobiden odalara, ev sıcaklığı ve konforuyla dizayn edilen “Lazzoni Hotel”i Türkiye turizmine kazandırdı.

KİLİT LOKASYONDA HİZMET VERİYOR

Dünyaca ünlü “Lazzoni” markasının hizmet ve tasarım sektöründeki uzmanlığı ile tasarlanarak inşa edilen Lazzoni Hotel, lokasyonuyla öne çıkıyor.

Haliç’in kıyısında, denize nazır konumlandırılmış Lazzoni Hotel, İstanbul’un tarihi dokusuna, iş merkezlerine, alışveriş ve eğlence komplekslerine yakınlığı ile iş ziyaretleri, toplantılar ve şehri keşfetmek isteyenler için benzersiz bir konumda…

Lazzoni Hotel misafirleri, tüneller ile Taksim Meydanı veya Nişantaşı’na 10 dakikada, alternatifli yollar ile Maslak ve Levent’e 10-15 dakikada ulaşabiliyor. E-5 ve E-6’ya direkt bağlanma opsiyonu ile havalimanı, 20 dakika kadar uzaklıkta. Yeni açılacak havalimanı ise şu an için en yakın bu bölge ile temasta olabilecek. Ayrıca Lazzoni Hotel, misafirlerini, Karaköy-Sirkeci sahiline ücretsiz tekne transferiyle ulaştıran tek otel…

MICE SEKTÖRÜ VE ÖZEL DAVETLERİNİZ İÇİN İDEAL

Kongre merkezine yakınlığı, trafikten uzaklığı nedeniyle de “Toplantılar, Teşvik Etkinlikleri, Konferanslar, Fuarlar” (MICE) için bir cazibe merkezi olan Lazzoni Hotel, Beyoğlu-Haliç bölgesinde, en büyük salonu ile hizmet veriyor. MICE organizasyonları ile birlikte şık davetler ve düğünler için de ilk tercih edilen markalardan biri.

Marka, MICE Endüstrisine (Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions/ Toplantılar, Teşvik Etkinlikleri, Konferanslar/ Fuarlar) sunduğu hizmetlerde de öne çıkıyor. Toplantı paketlerinde de konukların isteklerine göre esnek bir satış anlayışına sahip olan Lazzoni Hotel, misafirlerin ihtiyaçlarına göre çözüm önerileri sunuyor.

Lazzoni Hotel, Beyoğlu-Haliç bölgesinde, en büyük salonu ile hizmet veriyor. 400 kişilik ziyafet ve 600 kişilik kokteyl düzenine sahip olan otel, 550 metrekarelik alanı ve 5.8 metre tavan yüksekliğiyle birçok şık davete kapılarını açıyor. Kongre organizasyonlarında en çok tercih edilen otellerden biri olmasının yanında Lazzoni Hotel, orta çaplı MICE organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyor.