Premier Solto Hotel By Corendon’da masal gibi düğünler

Last Updated on 31 Temmuz 2019 by Turizm Günlüğü

Alaçatı’nın denize sıfır tek butik oteli Premier Solto Hotel by Corendon, hayalleri süsleyen romantik ve benzersiz düğünleri gerçeğe dönüştürüyor.

“Siz hayal edin biz gerçekleştirelim” sloganıyla çiftlere rüyalarının düğününü sunan Premier Solto Hotel by Corendon, unutulmaz anılar biriktirmek isteyen tüm çiftleri Alaçatı’ya bekliyor.

Düğün mevsimine az bir süre kala evlenecek çiftler için: “İstanbul’un en şık 10 düğün oteli

Eşsiz manzarası, masmavi denizi, benzersiz lezzetleri ve kişiye özel hizmet anlayışıyla fark yaratan Premier Solto Hotel by Corendon, havuz başı düğünlerinde 1200, kır düğünü konseptinde ise 350 misafir ağırlayabiliyor.

Premier Solto Hotel by Corendon, çiftlere düğün öncesinde menü tadımı, düğün günü için hazırlık odası, düğün akşamı için balayı odası ve oda süsleme gibi hizmetlerin yanı sıra düğüne katılan misafirlere özel konaklamalarda yüzde 5 indirim ve çiftin birinci evlilik yıl dönümüne özel yüzde 10 konaklama indirimi sunuyor.

Taş evleriyle ünlü Alaçatı’nın mimarisini eşsiz bir dokuyla buluşturan Premier Solto Hotel by Corendon, oda – kahvaltı konseptiyle 88 deluxe odasında hizmet veriyor. Alaçatı merkezine yalnızca iki kilometre uzaklıkta bulunan otel, maviyle yeşilin hayranlık uyandırdığı bir koyda konumlanıyor.

İşte 2014 yılında otelcilik alanında yatırım atağına başlayan Corendon’un bünyesinde yer alan diğer 10 otel şu şekilde:

Antalya:
Kundu’da Grand Park Lara, Beldibi’nde Grand Park Kemer,

Bodrum:
Turgutreis’de Grand Park Bodrum,

Çeşme:
Alaçatı’da Premier Solto Hotel,

Amsterdam:
The College Hotel, Corendon City Hotel ve Corendon Village Hotel

Ibiza:
Marble Stella Maris Ibiza

Karayipler:
Curacao Adası’ndaki Livingstone Jan Thiel Resort ve 2019 sonunda açılacak Corendon Beach Resort Curaçao