Saba Tümer ve Uğur Dündar’dan THY’ye tepki!

Ünlü Sunucu Saba Tümer ve usta Gazeteci Uğur Dündar'dan THY sert tepki! Foto Kaynak: turizmgunlugu.com

Bir yolcu zorla indirildi bir başka yolcu bindirildi! Türkiye’nin ünlü sunucularından Saba Tümer’in bindiği uçakta heyecanlı anlar yaşandı. Fas’ın egzotik şehri Marakeş’e tatile giden Saba Tümer, 5 Mayıs tarihinde Türkiye’ye dönmek için havaalanına gitti. Ancak bindiği uçak bir türlü kalkmadı…

Bayan Kahkaha olarak tanınan Saba Tümer yaşadıklarını Twitter hesabı üzerinden bir video ile paylaştı. Duruma tepkisini ise “Yine rezalet yaşanıyor, @TK_TR torpilli bir yolcu için yaşlı bir kadını zorla ucaktan indirdiler. 150 kişi 50 derece uçağın içinde bekletiliyor, rezalet! Olacak şey değil!” ifadeleriyle gösterdi.

İşte Saba Tümer’in o paylaşımı:

Bazı Twitter takipçileri Saba Tümer’e hak verirken bazıları ise THY’nin birçok alanda ödül aldığını hatırlatarak yapılan paylaşımın ‘komplo teorisi’ veya ‘düzenlenmiş’ olabileceği hakkında eleştirilerde bulundu.

Benzer bir tepki de yılların usta gazetecisi Uğur Dündar’dan geldi

Twitter’dan yaptığı paylaşımda tepkisini dile getiren Dündar, “Dün İzmir’den S.Gökçen’e gelen uçağın 40 dakika rötar yaptığını yazdığımda şak diye cevap veren @TK_HelpDesk’ten yine aynı hızda cevap bekliyorum. S. Gökçen’den A. Menderes’e 17.00’de kalkması gereken uçak neden tam 1 saat 50 dakika gecikiyor? Bari sahuru da burada yapıp gidelim!” dedi.

Uğur Dündar’ın bu paylaşımından sonra THY’nin destek ekibinden gelen dönüş ise dikkat çekti: