Wish More Hotel ikinci otelini nerede açacak?

Wish More Hotel İstanbul Dubai’deki fuarda ikinci otelinin açılışını müjdeledi. İşte ayrıntılar…

Türkiye çapında ve uluslararası alanda hizmet veren bir oteller zinciri yaratmayı hedefleyen Wish More Hotel İstanbul, kendi standıyla yer aldığı Arabian Travel Market Dubai 2019 Uluslararası Turizm Fuarı’nda ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

İKİNCİ OTELİN ADRESİ BELLİ OLDU

Beş yıldızlı otel fuar kapsamında, yapımı bir süredir devam etmekte olan Şişli Halaskargazi’deki ikinci otelinin çok yakında açılacağını duyurdu.

Wish More Hotel İstanbul, 28 Nisan-1 Mayıs 2019 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilen Arabian Travel Market Dubai 2019 Uluslararası Turizm Fuarı’nda, kendi standıyla yer aldı.

% 90’LIK DOLULUK ORANIYLA YAZA HAZIR

Wish More Hotel İstanbul Genel Müdürü Erkan Akkurt, Şişli Halaskargazi’de yer alan ikinci otelin inşaatının tamamlanmak üzere olduğunu ve yakında hizmete açılacağını kaydetti. Akkurt, “Orta Doğu pazarında bilinen bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

Erkan Akkurt, konuşmasında şunları paylaştı:

“Wish More Hotel İstanbul’a yönelik talep artışlarını ve müşteri memnuniyetini online kanallardan aldığımız yorumlardan da açıkça görebiliyoruz. Bu ilgi ve talep bizleri memnun etmesinin yanı sıra yatırımlarımıza devam etme konusunda da cesaret veriyor. Fuar kapsamında ikinci otelimizin tanıtımını yaparak beklentileri daha da yukarı taşıdık. Wish More Hotel İstanbul olarak Nisan ayını % 90 doluluk oranıyla tamamlamış olmamız yaz sezonuna emin adımlarla girmemizi sağlıyor.”