W Hotel Istanbul’un ikonik bahçesi Secret Garden açılıyor

W Hotel Istanbul'un yazlık bahçesi Secret Garden

Son Güncelleme Tarihi

Yaz ayları boyunca düzenlediği müzik dolu gecelerle İstanbul’un vazgeçilmez parti ve eğlence mekanları arasında yer alan W Hotel Istanbul’un yazlık bahçesi Secret Garden, yaza merhaba diyor.

Restoranlar, kafeler, tasarım ve sanat galerileriyle dolup taşan, tarihi Akaretler Sıraevler’in merkezinde yer alan Secret Garden, 14 Haziran Cuma akşamı birbirinden ünlü DJ performansları ve çok konuşulan partileri ile geri dönüyor.

Secret Garden; ferah bahçesi, birbirinden lezzetli W imzalı kokteylleri, lezzetli atıştırmalıkları ve birbirinden ünlü DJ performansları ve partileriyle misafirlerine unutulmaz yaz akşamları yaşatacak.

Unutulmaz Müzik Performansları

Ev sıcaklığındaki dekorasyonu ile Secret Garden, house müzikle dolu hafta sonlarından hiphop gecelerine, birbirinden farklı canlı performanslara kadar birçok eğlence seçeneğini bir arada sunuyor.

W kokteylleri arasında en çok tercih edilen aromatize edilen tatlı-ekşi buluşmalar, taze biberiye ve meyvelerle hazırlanan iştah açıcı ve ferahlatıcı kokteyller W Hotel Istanbul’un mixolojistleri tarafından özenle hazırlanıp servis ediliyor.

W Istanbul açılış partisi biletleri bugece.co’ da satışta!

Rezarvasyon İçin: W Istanbul / 0212 381 21 21