Hilton İstanbul Bomonti’den avantajlı bayram paketi

Hilton İstanbul Bomonti Hotel

İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti, Ramazan Bayramı’na özel hazırladığı kampanyalarla misafirlerine indirimlerle dolu keyifli bir tatil yaşatmaya hazırlanıyor.

31 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasındaki konaklamalarda yüzde 25 ve otelin yiyecek-içecek alanlarında yüzde 10 indirim fırsatı sunan Hilton İstanbul Bomonti ayrıca İstanbul’da ailece eğlencenin favori noktaları Merlin Entertainments merkezlerine girişte yüzde 25 indirim ile oda servisi hariç seçili Bomontiada mekanlarında tüm yiyecek/içecek alanlarında yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor.

EN ÜNLÜ EĞLENCE MEKANLARINDA YÜZDE 25 İNDİRİM

Hilton İstanbul Bomonti’de konaklayan misafirler ayrıca, Merlin Entertainments bünyesinde yer alan dünyaca ünlü balmumu müzesi Madame Tussauds İstanbul ile rengarenk LEGO® parçaları ile dolu LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul ve dünyanın en büyük ve en çok ziyaret edilen akvaryum zinciri SEA LIFE İstanbul’a girişlerde yüzde 25 indirim imkanından yararlanabilecek.

ÇOK ÖZEL FIRSATLAR

İstanbul’un iş, tarih ve eğlence merkezlerine oldukça yakın mesafede bulunan Hilton İstanbul Bomonti, konuklarına hemen yanı başındaki Bomontiada’nın Kiva, Monochrome ve Delimonti mekanlarında da yüzde 10 indirim fırsatı sunacak.

Bayram tatilinde tazelenmek isteyen misafirler ayrıca Hilton İstanbul Bomonti’nin 2017 World Luxury Spa Awards’ta iki dalda ödüle layık görülen eforea Spa’sına ücretsiz giriş imkanına sahip olacaklar.

Hilton İstanbul Bomonti’nin Ramazan Bayramı paketi ile ilgili detaylı bilgiye 0212 375 30 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.