W İstanbul’un yazlık bahçesi Secret Garden açılıyor

Secret Garden
İstanbul’un vazgeçilmez parti ve eğlence mekanları arasında yer alan W Istanbul'un yazlık bahçesi Secret Garden, yaza merhaba diyor.

Son Güncelleme Tarihi

Yaz ayları boyunca düzenlediği müzik dolu gecelerle İstanbul’un vazgeçilmez parti ve eğlence mekanları arasında yer alan W İstanbul’un yazlık bahçesi Secret Garden, yaza merhaba diyor. W Lounge’da, haftanın 4 gecesi yaptığı partilerle adından söz ettiren W Istanbul, 14 Haziran Cuma gecesi eğlenceyi bahçeye taşıyor.

Restoranlar, kafeler, tasarım ve sanat galerileriyle dolup taşan,tarihi Akaretler Sıraevler’in merkezinde yer alan Secret Garden, 14 Haziran Cuma akşamı birbirinden ünlü DJ performansları ve çok konuşulan partileri ile geri dönüyor.

W Istanbul, ikonik bahçesi Secret Garden’da; ferah bahçesi, birbirinden lezzetli W imzalı kokteylleri, lezzetli atıştırmalıkları ve birbirinden ünlü DJ performansları ve partileriyle misafirlerine unutulmaz yaz akşamları yaşatacak.

W Istanbul, ikonik bahçesi Secret Garden
W Istanbul, ikonik bahçesi Secret Garden

Unutulmaz Müzik Performansları Secret Garden’da

Secret Garden; house müzikle dolu hafta sonları, hiphop geceleri, birbirinden farklı DJ performansları ile bu yaz da İstanbul’un vazgeçilmez adresi olmaya hazırlanıyor.

W kokteylleri arasında en çok tercih edilen aromatize edilen tatlı-ekşi buluşmalar, taze biberiye ve meyvelerle hazırlanan iştah açıcı ve ferahlatıcı kokteyller İstanbul’un mixolojistleri tarafından özenle hazırlanıp servis ediliyor.

W Istanbul açılış partisi biletleri bugece.co’da satışta!

Rezarvasyon İçin;
W Istanbul / 0212 381 21 21