Hilton otellerinin dev ‘Yaz İndirimi’ başladı!

DoubleTree_By_Hilton_Izmir_Alsancak_Genel
DoubleTree By Hilton Izmir Alsancak

Hilton’un 450’nin üzerinde otelinde geçerli ‘Yaz İndirimi’ kampanyası, tatilcilere yüzde 30’a varan tasarruf imkanı sunuyor.

Hilton, yazın başlangıcını kutlamak için Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki otellerini içeren yaz kampanyasını başlatıyor ve tatilcilere dünyanın en popüler tatil yerlerinde yüzde 30’a varan indirim fırsatları sunuyor.

İhtiyacınız olan tatilin tam sırası!

Kampanyaya katılan 450’nin üzerinde otel seçeneğiyle tek yapmanız gereken nasıl bir tatile çıkmak istediğinizi belirlemek. İster bir ev tatili, ister Avrupa şehir turu olsun, ister bir ada kaçamağı ya da bir aile macerası olsun, son dakika yolcuları, dünyanın dört bir yanındaki en iyi otellerde en yüksek değeri elde ettiklerinden emin olmak için yaz kampanyasından yararlanabilirler. O ihtiyacınız olan yaz tatilinin tam sırası.

Tatil planı yapanlar, 19 Ağustos 2019 – 6 Ocak 2020 tarihleri arasında, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Hampton by Hilton, Hilton Garden Inn, Curio Collection by Hilton, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, ve Conrad Hotels & Resorts gibi Hilton markalarının tüm portföyü kapsamında yaz indirimlerinden yararlanılabilir.

En iyi fiyatlar için www.hilton.com adresinden Hilton’a rezervasyon yapın. Hilton Honors üyeleri doğrudan rezervasyon yaparken başka bir yerde bulunamayan bir teklif olan %25’e varan özel bir indirim oranı alırlar.

Misafirler için öne çıkan tekliflerden bir bölümü şöyle:

Hilton Garden Inn Safranbolu – Standart odalarda oda ve kahvaltı %20 indirim
Hilton Garden Inn İstanbul Umraniye – Standart odalarda %25 indirim
Hampton by Hilton İstanbul Zeytinburnu – Standart odalarda %10 indirim
Hilton İstanbul Maslak – Standart odalarda %15 indirim
Doubltree by Hilton İzmir – Alsancak – Standart odalarda %25 indirim

Hilton Hakkında

Hilton 113 ülke ve bölgedeki 5.700 otelde 923.000’ü aşkın odayı kapsayan, dünya klasmanındaki 17 markalık portföyüyle lider bir küresel konaklama şirketidir. Dünyanın en konuksever şirketi olmayı kendine misyon edinen ve 2018 yılında dünyanın en iyi işverenler listesinde kendine yer bulan Hilton, 100 yıllık tarihi boyunca 3 milyarı aşkın misafiri ağırladı. Ödüllü misafir sadakat programı Hilton Honors kanalı ile doğrudan Hilton ile rezervasyon yaptıran 89 milyonu aşkın üyeye, otel konaklamaları için Puanlar ve paranın satın alamayacağı deneyimler sunan Hilton müşterilerine artı oda seçimi, Dijital Anahtar ve Bağlantılı Oda ile dijital giriş dahil anlık avantajlar sunuyor.