Seyahat için kulaklık alırken bu özelliğe dikkat!

Şehirleşmeyle birlikte kaçınılmaz hale gelen gürültü kirliliği konusunda tüketicinin imdadına gürültü önleyici (noise-cancelling) kulaklıklar yetişiyor. 

Düşük frekanslı sesleri yüzde 93’e varan oranlarda azaltarak istenmeyen çevresel sesleri ortadan kaldıran Anker SoundCore Space NC aktif gürültü önleyici kulaklıklar, özellikle uzun süre müzik dinlenen seyahatlerde birinci sınıf konfor sağlıyor.

50 SAATE KADAR KULLANIM SÜRESİ

Aktif gürültü önleme özelliğinin çift mikrofonlu gelişmiş mimarisi, bu tür kulaklıkların fiyat etiketlerine doğrudan yansıyor. Bugüne kadar sadece yüksek fiyatlı marka ve modellerde görülen yenilikçi gürültü önleme teknolojisi, akıllı yaşam teknolojilerinde öncü Anker’in SoundCore markasıyla kullanıcılara sunduğu yeni nesil modellerle çok daha erişilebilir hale geliyor. Kablolu modda 50 saate, kablosuz modda ise 20 saate kadar kullanım süresi sunan Anker SoundCore Space NC, berrak sesi ve üst düzey malzeme kalitesi ile yüksek fiyatlı modellere meydan okuyor.

MODERN BİR TASARIM

Anker SoundCore Space NC’nin katlanabilir, ergonomik bir kafa tutacağıyla sağlanan konfor, hafıza süngerli kulak yastıklarıyla zirveye çıkıyor. Kulaklığın zarif çizgileri, mat kaplamayla buluşarak modern bir tasarım ortaya çıkarıyor. Kullanıcı dostu dokunmatik arayüzüyle müzik ve çağrılar arasında geçiş yapan Anker SoundCore Space NC kullanıcıları, sese dair her türlü ayarı birkaç parmak hareketiyle tamamlıyor.

SIK SEYAHAT EDEN TEKNOLOJİ TUTKUNLARININ TERCİHİ

Anker SoundCore Space NC’nin üstün malzeme kalitesi, gelişmiş gürültü önleme özellikleri ve bütçe dostu fiyatıyla Türkiye pazarında yoğun ilgi gördüğünü kaydeden Anker Türkiye ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, “Anker olarak dünyada akıllı yaşam teknolojilerinde inovasyona öncülük ediyor, pek çok yenilikçi ürünü tüketiciyle buluşturuyoruz. Anker SoundCore Space NC aktif gürültü önleyici kulaklık, özellikle sık seyahat eden teknoloji tutkunları tarafından en çok tercih edilen model oldu. Global pazardaki güçlü portföyümüzü, Türkiye’deki kullanıcıların belirli ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak yerel tüketiciye ulaştırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Anker Hakkında

Şarj teknolojilerinde global lider olan Anker, taşınabilir bataryalar, şarj cihazları, hoparlör, kulaklık, kablosuz teknolojiler ve akıllı ev elektroniği alanında tüketicinin beklentilerini etkin biçimde karşılıyor. Anker, ayrıca Soundcore, Eufy, Nebula ve Roav markalarıyla da tüketicilerin ihtiyaç duyduğu kaliteli, yüksek performanslı ve akıllı teknolojileri pazara sunuyor.