Reges A Luxury Collection Resort&SPA Çeşme’ye atama

Reges, A Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’nin Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Başarır

Last Updated on 19 Ağustos 2019 by Yaşar Çelik

Çeşme’nin eşsiz güzellikteki koylarından biri olan Boyalık’ta konumlanan Reges A Luxury Collection Çeşme’nin satış ve pazarlama direktörlüğü pozisyonuna Erdem Başarır atandı.

Otelcilik sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan Erdem Başarır, kariyerine ön büro ile başladı. Ardından başarılı çalışmalarını satış ve pazarlama alanında Türkiye’nin üst segment otellerinde devam ettirdi. 2010 yılından beri Satış ve Pazarlama Direktörü olarak çalışan Erdem Başarır, son 3 yıldır Bodrum Vogue Otel’in satış ve pazarlamasındaki başarının mimarı olarak kariyerinde önemli çalışmalara imza attı.

Özellikle son yıllarda Türkiye turizminin gözde destinasyonu olan Çeşme ve Alaçatı, dünyanın en büyük otel zinciri olan Marriott’un Haziran ayında Reges, A Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’yi hizmete açması ile uluslararası lüks standartlar ile buluşmuştu.

Bugüne kadar farklı otellerde üstlendiği lüks konaklama sektöründeki tecrübeleriyle başarılı çalışma hayatına devam eden Başarır, artık Çeşme Yarımadasında, Reges, A Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’nin Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev yapacak.