Cheesecake tutkunlarına özel lezzet

Sofralarında daima en leziz tatları sunma misyonunu benimseyen Wish More Hotel İstanbul, Ağustos ayına özel olarak hazırladığı Süt Reçelli Cheesecake ile misafirlerini ağırlıyor.

Süt reçeli ve limon kabuğunun mükemmel uyumunu yansıtan yaza özel bu hafif tatlı, cheesecake tutkunlarına mutluluk tadında bir lezzet sunuyor.

Beş yıldızlı otelin deneyimli ve maharetli aşçılarının yaza özel olarak hazırladığı bu hafif tatlı, süt reçeli ve limon kabuğunun mükemmel armonisiyle lezzet tutkunları için adeta bir yaz mucizesi yaratıyor.

MUTLULUK TADINDA TATLAR

Misafirlerine daima en leziz tatları ulaştırma misyonunu benimseyen Wish More Hotel İstanbul’un deneyimli ve maharetli şefleri, Türk ve dünya mutfaklarının en gözde lezzetlerini yaratıcı dokunuşlarla yeniden yorumlayarak lezzet tutkunlarına mutluluk tadında tatlar sunuyor.

Hazırlanışında kullanılan limon kabuğu gibi ferahlatıcı ve doğal malzemelerle yazın sıcak aylarında tatlı ihtiyacını gideren, bir yandan da damakları şenlendiren bu özel lezzet, üzerindeki süt reçeli ile misafirlere farklı bir cheesecake deneyimi yaşatıyor.

Wish More Hotel İstanbul’un sunduğu bu özel yaz lezzetini deneyimlemek isteyen misafirler, ister yemeklerden sonra, isterlerse beş çayının yanında Süt Reçelli Cheesecake’in tadına varıyor.

Wish More Otel’den en özel kış lezzeti