Kış sezonu için Rusya’dan Antalya’ya charter dopingi

Rus tur operatörü Intourist, 2019-20 kış dönemi için Rusya’nın 10 kentinden Antalya’ya yönelik charter seferlerinin sayısını artıracağını açıkladı.

Intourist tarafından yapılan açıklamaya göre, biletlerin bir kısmı firmanın rezervasyon sistemi üzerinden satışa sunulmaya başlandı. Intourist, charter sayılarında ciddi bir artışa gidilmesiyle tur paketlerinin daha da ucuzlayabileceğini açıkladı.

RUSYA’NIN 10 KENTİNDEN DÜZENLENECEK

Intourist’in rezervasyon portalındaki bilgilere göre; 2019-20 kış dönemine yönelik charter uçuşları Ekim 2019 – Nisan 2020 döneminde düzenlenecek.

Charter uçuşlarının kalkış noktaları arasında Moskova, Yekaterinburg, Krasnodar, Nizhny Novgorod, Ufa, Tumen, Chelyabinsk, Samara, Voronej ve Kazan yer alıyor.

RED WINGS VE NORDAVIA UÇACAK

Russian Travel Digest’te yer alan habere göre; Intourist’in charter programı Red Wings ve Nordavia havayolları tarafından yürütülecek. Moskova ve Chelyabinsk kalkışlı uçuşlar 28 Ekim tarihinde Red Wings Havayolları’nın uçuşları ile başlayacak.

Geçtiğimiz yıl diğer tur operatörleri Coral Travel, ANEX Tour, PEGAS Touristik ve Biblio-Globus da kış sezonunda farklı bölgelerde kendi charter programlarını uygulamıştı.