Çiçek tutkunlarını büyüleyecek bir festival: Floralfest

Floralfest

Bu yıl Beyoğlu Belediyesi’nin desteğiyle 7-8 Eylül tarihlerinde Tomtom Designhood’da düzenlenecek olan Floralfest, etnik tasarım ile sonbaharın mis kokulu çiçeklerini bir araya getirerek çiçek tutkunlarını büyülemeye hazırlanıyor.

Türkiye’nin en iyi çiçek tasarımcıları ve butik çiçekçilerinin yanı sıra mobilya, aksesuar gibi farklı alanlarda katılımcılarında yer alacağı Floralfest’te ziyaretçiler, hayatımızın her alanında çiçeklerin var olduğuna tanıklık edecekler.

İki gün boyunca çiçek tutkunlarını ağırlayacak olan festivalde etnik konsepte çiçek tasarımlarından tadı damakta kalacak çiçekli tatlara, bitki özlü bakım ürünlerinden çiçekli mobilya ve aksesuarlara kısaca çiçek hakkında her şey yer alacak. Her yıl olduğu gibi çiçek trenlerinin yakından takip edileceği Floralfest’in bu yılki etkinlik programında ise farklı çiçek atölyeleri yer alacak.

Festivalin programında bu yıl neler var?

Çiçek hakkında her şeyin yer alacağı festivalin etkinlik programında tadı damakta kalacak yenilebilir çiçeklerden çikolata ve kek süsleme atölyesi, hayatımızın her anında fayda sağlayacak aranjman ve konsept buket hazırlama atölyeleri, kişisel bakıma önem verenler içinse çiçekten maske yapımı ve aromaterapi atölyeleri yer alıyor.

Grapevent organizasyonuyla düzenlenecek olan Floralfest’in bu yılki destekçileri arasına Beyoğlu Belediyesi, addresistanbul, Maison Française, Elle Decoration, Evim, Birikim Süs Bitkileri, Asya Lale, Arya ve Vernel Max yer alıyor.

Festival boyunca yapılacak etkinliklerin detayları www.floralfest.com.tr adresinden ve sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.

Bilet Fiyatları:

Kombine: 45 TL
Günlük Giriş: 28.5 TL

Festivalin biletleri ise Biletix’te.