Yoğun iş temposuna Dedeman İstanbul’da SPA molası

Dedeman İstanbul

Last Updated on 30 Ağustos 2019 by Yaşar Çelik

Dedeman İstanbul Otel’deki Le Ciel Spa, yaza doyamayan misafirlerine İstanbul’da tatil tadında fırsatlar sunuyor. Dedeman, yoğun iş temposuna giren çalışanları, klasik masajdan aromaterapiye kadar uzanan geniş bir yelpazede yorgunluklarını atmaya çağırıyor.

Yaz mevsiminin bitmesiyle başlayan yoğun iş temposuna küçük molalar vermek isteyen İstanbullular, alternatif çözümler aramaya başladı. Bu çözümlerin başında ise hem bedensel hem de zihinsel yorgunluğu atmanın en etkili yollarından biri olan aromaterapi geliyor. Dedeman İstanbul Otel, misafirlerini kendilerinin seçecekleri aromatik yağlar ve özel müzik eşliğinde iş stresini atmak için davet ediyor.

İyileştirici ve rahatlatıcı etkileri olan aromatik yağların pek çok faydası bulunuyor. Birbirinden farklı kokulara sahip bu doğal yağlar, hem zihinsel rahatlamayı sağlıyor hem de yapılan özel masaj sayesinde ofis hayatının getirdiği tüm bedensel yorgunluğu iyileştiriyor. Dedeman İstanbul Otel’in deneyimli profesyonelleri eşliğinde aromatik yağların büyüleyici etkisiyle rahatlayan misafirler, yeni bir iş gününe tazelenerek başlıyor.