Buddha-Bar Beach Bodrum’dan eşsiz bir çağdaş füzyon menü

Buddha-Bar Beach Bodrum - Suşhi tabağı

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Buddha-Bar Beach Bodrum’un zengin içerikli menüsü ile misafirlerine şık bir restoran ve bar konsept deneyimi sunarak sezonun gözde adreslerinden olmaya devam ediyor.

Buddha-Bar Beach, uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli “Caresse, a Luxury Collection Resort, Spa & The Residences” ve “Buddha-Bar” işbirliği ile Bodrum’un en gözde adresi olarak misafirlerine farklı yemek ve müzik içerikleri ile benzersiz bir deneyim sunuyor.

Buddha-Bar Beach Bodrum

Doğu ve Batı lezzetleri bir arada

Buddha-Bar Beach Bodrum, menüsünde yer alan “Grilled Salmon”, “Buddha Bar Roll”, “Queen Of The Beach” ve “Toro & Yellowtail Sashimi” imza lezzetleri ile Bodrum’un hayran bırakan güzelliğinde bir cennet vadediyor. Yemek tutkunlarını heyecanlandıran çağdaş füzyon menüsü, global şeflerin özel dokunuşları ile Asya ve Akdeniz mutfaklarından aldığı ilhamla herkesin damak tadına hitap eden zengin içerikler sunuyor. Doğu ve Batı lezzetleri, ustalıkla dengelenerek Suşiden Ceviche’ye kadar en kaliteli ve taze yerel malzemelerle hazırlanan deniz ürünleri ve eşsiz yerel lezzetler de menüde vazgeçilmezler arasında yer alıyor.

Beş duyuya hitap eden kokteyller

Buddha-Bar Beach Bodrum deneyiminde önemli rol oynayan miksoloji ile konuklara markanın çok çeşitli imza kokteylleri de sunuluyor. Beş duyuya hitap eden kokteyllere dünyanın değişik yerlerinden gelen aromalar ve egzotik baharatlar katılarak global miksolojistler ile sanat eseri güzelliğinde efsane karışımlar elde ediliyor.

Farklı deneyimler

Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miskoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye açık hava yaşam tarzı konsepti Buddha-Bar Beach Bodrum ile Caresse Bodrum’da her gün 11:00 ile 02:00 arasında farklı bir deneyim sunuyor.