Levni Hotel, zincir olma yolunda hızla ilerliyor

Levni Plus Hotel, İstanbul Sirkeci’de hizmete girdi.
Levni Plus Hotel, İstanbul Sirkeci’de hizmete girdi.

Tarihi Sultanahmet Yarımadası’nın en gözde otellerinden biri olan Levni Hotel’e kardeş geldi. Zincir olma yolunda bir adım daha atan Levni Hotels’in ikinci oteli Levni Plus Hotel, İstanbul Sirkeci’de hizmete girdi. Levni Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Karacabay, 2019’un sonunda inşaasına başlanacak zincirin üçüncü tesisin, Sultanahmet bölgesinin en büyük oteli olacağını söyledi.

Yüksek misafir memnuniyeti ve üstün hizmet kalitesini ilke edinen Levni Hotel, zincir olma yolunda hızla ilerliyor. Sirkeci’de yeni hizmete giren Levni Plus Hotel, Hip Hotel statüsünde hizmet veriyor. Lüks mobilyalarla döşeli birbirinden şık odalarıyla fark yaratan Levni Plus Hotel, üst segment müşteriye hitap ediyor.

Otelin 20-25 metrekare arasında değişen odalarında misafirlerin rahatı için her türlü konfor düşünülmüş.

OTEL KORİDORU VE LOBİSİ ÜNLÜ RESSAMIN ESERLERİ İLE DONATILDI

Otelin 20-25 metrekare arasında değişen odalarında misafirlerin rahatı için her türlü konfor düşünülmüş. Otelde dikkat çeken bir diğer ayrıntı da; odalarda, koridorlarda ve lobide bulunan ve otel için özel olarak yaptırılan tablolar. Levni Plus’ın şıklığına ayrı bir katkı sağlayan tablolar, ressam Prof. Süleyman Saim Tekcan imzasını taşıyor.

Mutfağıyla da iddialı olan Levni Plus Hotel’ın girişinde yer alan Tiamo Restaurant, Türk ve dünya mutfağından örnekler sunuyor.

Levni Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Karacabay yaptığı açıklamada, “Yeni hizmete açtığımız Levni Plus Hotel’in inşaat aşaması iki yıl sürdü. Ama bu sürecin sonunda gerçekten içimize sinen bir otel ortaya çıktı. Bu sürecin iki yıl sürmesinin nedeni, çok ince eleyip sık dokumamızdır. İstanbul’a değer katan bir otel yaptığımıza inanıyorum. Misafirlerimizden şimdiye kadar aldığımız geri dönüşler de çok olumlu” dedi.

ÜÇÜNCÜ OTEL SULTANAHMET BÖLGESİNİN EN BÜYÜĞÜ OLACAK

Levni Hotels zincirine eklenecek üçüncü otelin de müjdesini veren Aydın Karacabay, 2019’un sonunda inşaasına başlanacak zincirin üçüncü tesisin, Sultanahmet bölgesinin en büyük oteli olacağını söyledi. 

Adres: Ankara Cad. No.12 Sirkeci, Istanbul, Turkey

Web: www.levnihotel.com