Inventum Global’den Titanic Mardan Palace ile önemli anlaşma

Hindistan düğün ve MICE pazarının lider acentesi Inventum Global ve sıra dışı mimari ve sınırsız lüksün yeni adresi Titanic Mardan Palace, Hindistan pazarına özel 3 yıllık tek yetkililik anlaşması imzaladı.

Hindistan pazarında uzun süredir gerçekleştirdiği özel çalışmalarla son yıllarda ülkemize önemli sayıda Hint düğünü ve grup organizasyonunu kazandıran Inventum Global ile bu yıl yenilenen yüzüyle kapılarını açan Titanic Mardan Palace arasında 3 yıllık tek yetkililik anlaşması imzalandı.

BÜNYAT ÖZPAK: HER İKİ TARAF OLARAK BU ANLAŞMAYA İNANDIK

Anlaşmanın içeriğinin uzun ve titiz görüşmeler sonrasında “kazan-kazan” iş birliği temeli üzerine belirlendiğini ifade eden Inventum Global Kurucu Ortağı Bünyat Özpak

“Hindistan pazarındaki etkin iletişim gücü ve vizyonumuzu, Titanic Mardan Palace’ın büyüsüyle birleştirerek hem anlaşmanın paydaşlarının hem de şehrimizin ve de ülkemizin faydasına büyük bir sinerji oluşturacağımıza her iki taraf olarak da inandık. Bugüne kadar Hindistan pazarında pek çok ilke imza attık ve bu anlaşma Hint pazarından gelecek düğün ve grup talepleri için ülkemizde imzalanan ilk tek yetkililik anlaşması olması sebebiyle de oldukça özel. Bu anlaşmaya imza atarak, gösterdikleri yapıcı, vizyoner yaklaşımdan ötürü Titanic Hotels üst yönetimine de ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

HEDEFİMİZ ÜLKEMİZİ ÇEKİM MERKEZİ HALİNE GETİRMEK

Amacımız; havacılığa yaptığımız yatırımlar sonrasında, tüm partnerlerimiz ile birlikte oluşturacağımız sinerji neticesinde, ülkemizi Hint düğünleri ve özel grup organizasyonları açısından, büyük bir çekim merkezi haline getirmek. Bunun için yol haritamız ve stratejimiz hazır. Enerjimizi, teknik altyapımızı ve tecrübemizi kullanıp çok çalışacağız ve başarılı olacağız’’ dedi…