Radisson Blu Hotel Vadistanbul’da “Back to Business Party”

Sektörün önde gelen MICE acentaları ve kurumsal müşterilerin katıldığı 9 Ekim 2019 Çarşamba günü yapılan etkinliğe ilgi yoğun oldu.

İstanbul’da Vadistanbul bünyesindeki Radisson Blu Hotel Vadistanbul, düzenlediği “Back to Business Party” organizasyonunda iş dünyasını buluşturdu.

Sektörün önde gelen MICE acentaları ve kurumsal müşterilerin katıldığı 9 Ekim 2019 Çarşamba günü yapılan etkinliğe ilgi yoğun oldu. İş dünyası, “İstanbul 12” orkestrasının birbirinden güzel şarkıları ve eşsiz sokak lezzetleri eşliğinde unutulmayacak bir gece yaşadılar. Sosyal medyada en çok post yapan misafirler, sürpriz hediyeler kazandılar. Ayrıca yapılan çekilişte, konaklama ve SPA gibi hediyeler sahiplerini buldu.

ARTAŞ OTELLERİ YÖNETİCİLERİ VE KURUMSAL MÜŞTERİLER GECEDE BİR ARAYA GELDİ

Organizasyon sırasında, Artaş Grubu Turizm Yatırımları Koordinatörü Recep Arifoğlu, Radisson Blu Vadistanbul Genel Müdürü Fercan Başkan, Radisson Residences Vadistanbul Genel Müdürü Nihan Sıcakkanlı, Radisson Residences Avrupa Tem İstanbul Genel Müdürü Ercan Yılmaz, BW PLUS The President Hotel Genel Müdürü Atacan Yücel, BW Citadel Hotel Genel Müdürü Fevzi Erdoğan, Radisson Blu Vadistanbul Satış ve Pazarlama Direktörü Mohammed Abukaraki, Radisson Residences Avrupa Tem İstanbul Satış ve Pazarlama Müdürü Türker Subaşı, Radisson Residences Vadistanbul Satış Müdürü Oğuz Günal başta olmak üzere Artaş Grubu bünyesindeki otellerin yöneticileri, toplantıya katılan acentaların ve kurumsal firmaların yetkilileri ile pazara ilişkin görüş alışverişinde bulundular.

TOPLANTI TRAFİĞİ ARTTI

Eylül ayından itibaren toplantı organizasyonları trafiği açısından hareketli günlerin yaşandığını kaydeden Radisson Blu Vadistanbul Genel Müdürü Fercan Başkan, şunları söyledi:

TOPLANTI ORGANİZASYONLARINDA YUKARI DOĞRU BİR İVME YAKALANDI

“Eylül ayı ile birlikte iş dünyasının toplantı organizasyonları büyük ivme kazandı. Toplantı salonlarımızın kullanımı açısından, yaz aylarına göre, %70 artış bulunuyor. Çok uluslu global şirketlerin toplantılarına ev sahipliği yapıyoruz. Portekiz, İspanya, Fransa, Güney Afrika, Azerbaycan, Rusya gibi birçok ülkeden gelen toplantı turistlerini misafir ediyoruz. Özellikle son dönemlerde, Orta Avrupa ülkelerinden toplantı için gelen konuk sayısında ciddi bir artış gözleniyor. Geçtiğimiz yıllarda daralan bu pazarların yeniden ivme kazanması, toplantı ve kongre turizmi açısından gelecek vadediyor” dedi.