Seyahatseverlere farklı alternatifler sunan bizcetatil.com açıldı

Bulent & Sehnaz Bek - bizcetatil.com

İstanbul Beylikdüzü’nde faaliyete geçen Bizce Tatil Seyahat Acentası tecrübeli bir ekip ile tatilcilere bambaşka alternatifler sunarak www.bizcetatil.com web adresi üzerinden ürünlerini takipçileri ile buluşturmaya başladı.

Bizce Tatil’in yönetiminde turizm sektörünün tecrübeli ve yenilikçi isimlerinden Bülent Bek ve eşi Şehnaz Bek bulunuyor. “Aile sıcaklığında Tur ve Geziler” sloganı ile turizm sektörüne sıcak ve farklı bir tur konsepti getiriyorlar.

Tüm görevlerinden istifa etti

20 yılı aşkın bir süredir turizm sektörde bulunan ve son 15 yıldır tanınmış bir seyahat markasının şirket ortağı ve Genel Müdürü görevinde bulunan Bülent Bek kısa bir süre önce tüm görevlerinden istifa ederek, Bizce Tatil markasını kurmayı tercih etti.

Özellikle Kültür ve Doğa Turları konusunda uzmanlığı bulunan Bek, otel işletmeciliğinde uzun yıllar görev almış olan eşi Şehnaz Bek ile birlikte güçlü ve tecrübeli bir aile şirketini hayata geçirmiş oldular.

Özgün, farklı ve butik tur konsepti

Seyahat severler için özgün ve butik turlar üreten Bizce Tatil, turizm sektörüne yeni tur planları ve destinasyonları kazandırmayı hedefliyor. Keşifler yapmayı seven, farklı turizm çeşitlerini sunmayı önceleyen, dinamik ve yenilikçi yönetimi ile geleceğin başarılı markaları arasında yer almak en temel amaçları arasında.

Günübirlik Doğa ve Kültür Turları, Haftasonu Turları, Yurtiçi ve Yurtdışı birçok farklı Tur operasyonları Bizce Tatil’in deneyimli ekibiyle planlayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Turizm Günlüğü ailesi olarak bizcetatil.com‘a turizm sektöründe başarılar diliyoruz.